Poysdorf-750GC Veltlinerland Poysdorf je nejoceňovanější golfový klub Weinviertelu. Rakušané to sem z Vídně mají 45 minut, nám to z Brna trvá stejně dlouho, což je z našeho pohledu mnohem zajímavější. Páté brněnské hřiště.

Zdejší mistrovská osmnáctka se může pochlubit úžasnou mírně zvlněnou krajinou plnou vinohradů. Do kopce, z kopce, mezi háječky a lesíky, sem tam alej ovocných stromů. Vinice málem na každé jamce. Rozhledy daleko do všech směrů. Několik natažených čtyřparů, pohodové třípary. Rovné greeny bez záludných sklonů. Minimum vodních překážek. Začíná se pětiparem, končí se pětiparem. Slušné zacházení, v recepci i v restauraci často česky mluvící personál. Začátečníci, pokročilí a zvlášť účastníci turnajů se tu určitě nenudí.

Stálé akce v GC Poysdorf
V pondělí tu běží dny pro seniory, ve středu Crazy Wednesday, kdy každý platí za green fee jen tolik, kolik má aktuální handicap (minimum je 15 euro), v pátek si můžete zahrát na hendikep jen za 45 euro.
Přímo u klubovny leží čtyřhvězdičkový hotel Neustifter, kde mohou hráči ochutnat sezónní produkty z regionu a postupně utlumit své zážitky ze hry dobrým jídlem a sklenicí vína. Neustifter je i vinařství, takže v restauraci hotelu – slouží zároveň jako klubová restaurace – je rozsáhlá nabídka vín Neustifter, k odnesení za sklepové ceny. Hotel se skvěle hodí i pro pořádání seminářů a turnajů. Na terase restaurace si můžete po hře užívat idylický pohled na první a poslední jamku hřiště a vinice, které je obklopují.

Vouchery časopisu GOLF 1=2 zde platí po všechny dny v týdnu, o víkendu od 13 hodin.

Text a foto: Ivo Doušek
Převzato z časopisu Golf 5-6/2023

Poysdorf2-250Kontaktní informace:
Golfclub Poysdorf
2170 Poysdorf
Am Golfplatz 11
T 02552-20272
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.poysdorf.golf


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...