rak-adamstal1-750Je nejkrásnější. Tak jako všechny další roční období. Určitě i v zimě, ale to se tam golfisté nevyskytují. Tento víkend se oteplilo a Adamstal se rozzářil v trošku zubatém sluníčku. Listí ještě nemá ty správné barvy – v létě bylo dost vláhy, tak zeleň drží.
Velmi rychlé greeny, ferveje bez chyby, dvacet stupňů – hřiště bylo plné. Milá paní v domečku u desáté jamky nestačila doplňovat tácky s obloženými chleby a otvírat piva. Káva byla samoobslužná...

rak-adamstal2-250Franz Wittmann, majitel resortu, odpověděl na otázku, jak dlouho letos ještě budou udržovat hřiště v provozu: „ Podzim má zpoždění, takže počítáme ještě se spoustou pěkných golfových dní. A i potom hráči chodívají – takže pravděpodobně až do prvního sněhu."

 

 

rak-adamstal3-250Ano, podzim v Adamstalu má teprve před svým vrcholem – nejkrásnější barvy můžete očekávat na přelomu října a listopadu. Provoz hřiště bývá už klidnější, i v restauraci najdete vždycky volný stůl, můžete si připadat, jako by vám patřilo půl hřiště. Určitě to ještě stojí za návštěvu.

Připravil: Ivo Doušek

Více o Adamstalu:
https://www.adamstal.at/en/


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...