Spa Hotel Ulrika

austerlitz-ilOd úterý 10. března se otevřou ve Slavkově letní greeny golfového resortu Austerlitz. Hrát se bude za přátelské jarní green fee na osmnáct jamek 650 Kč ve všední dny a 870 Kč o víkendu a svátcích (studenti a děti za 545 Kč). I golfovou recepci již najdete na obvyklém místě v restauraci.

Celý článek...

tmr-sezonka-250S exkluzívní novinkou pro všechny golfisty přichází společnost TMR. Největší hráč v cestovním ruchu ve střední Evropě po svém vstupu do golfového segmentu přináší nabídku, jaká tady doteď ještě nebyla. Chytrá sezónka by se měla stát vstupenkou na všechny golfová hřiště, s kterými TMR v současnosti spolupracuje. Aktuálně to jsou resorty Kaskáda, Ostravice, Olomouc.

Celý článek...

Mstetice-ilGolfové hřiště Mstětice přichází se skvělou zprávou. V pátek 20. března otevíráme po zimní přestávce náš golfový resort. Těšit se můžete na jarní ceny fee: Po 700 Kč, Út-Pá 800 Kč a So+Ne 1 000 Kč.

Celý článek...

Horehledy-openingNa šťastný pátek 13. března 2020 otevíráme brány restaurace Pod Kokšínem a tímto dnem končí možnost samoodbavení na hřiště. Protože každý den v čase 8:00 - 18:00 najdete naše recepční Hanku a Jardu právě za barem v restauraci, kde vás rádi ke hře odbaví. Minimálně do konce března bude v platnosti zlevněné fee za 300 Kč bez ohledu na počet odehraných jamek a den v týdnu.

Celý článek...

Slapy RR2Jubilejní desátá sezona bude v Golf Parku Slapy zahájena v sobotu 7. března za parádních podmínek, kdy fee v týdnu bude za 600 Kč a o víkendu za 900 Kč. A co je u nás nového? Bunkery na první devítce jsou jako nové a na druhé devítce právě intenzivně pracujeme. Nové webové stránky budou spuštěny do měsíce a cedule na hřišti včetně značení obnovíme a doplníme hned zjara.

Celý článek...

Strana 9 z 288

9

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...