Spa Hotel Ulrika

stop-250Na základě vládního usnesení ze dne 15. března je veřejnosti zakázáno na sportoviště vstupovat. Tento výslovný zákaz jednoznačně ukončuje jakékoliv debaty a úvahy z předchozích dnů a znamená, že každý, kdo na sportoviště (golfové hřiště, indoor, akademii, fotbalgolf, footgolf, driving atd.) vstoupí, poruší explicitní zákaz se všemi hmotněprávními (až 3 miliony korun) a trestněprávními (porušení zákazu je nově trestným činem) důsledky pro občany (ať již hráče či návštěvníky).

Celý článek...

kaskada-x-250Od pátku 13. března 2020 bude na letní greeny otevřeno celé hřiště! Pokud jste si tedy ještě nepřišli po zimě zahrát, máte na to skvělou příležitost a k dispozici všech 27 jamek.

Celý článek...

konopiste-tabory-250Na táboře jsou vítáni jak úplní začátečníci bez golfového vybavení, tak pokročilí hráči usilující o zlepšení své golfové hry. Pro děti je samozřejmě připraven i negolfový program v podobě celotáborové hry, koupání v našem wellnessu, celodenní výlet a spousty dalších relaxačních i vzdělávacích aktivit.

Celý článek...

Horehledy-openingV reakci na rozhodnutí vlády o uzavření škol a možné komplikaci pro fungování všech golfových rodin, nabízí Pilsner Golf Resort Hořehledy hru zdarma pro všechny děti a mládež do 18ti let včetně, pokud půjdou společně hrát s kýmkoli starším 18ti let (rodiče, starší sourozenec, prarodiče...).

Celý článek...

malevil-kgcm-250Cílem Královského Golf Clubu Malevil je zpřístupnit golf každému, a proto je vstup do klubu bez poplatku. Hráč platí pouze za zvolený druh členství. A vybrat by si měl každý. Vždyť již členství Basic zahrnuje hru na osmnáct jamek a základní 10procentní slevu, a to již za 2 500 Kč.

Celý článek...

Strana 8 z 288

8

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...