Spa Hotel Ulrika

kaskada-250Stává se už takovým příjemným pravidlem, že se Kaskáda dostává do finální nominace v prestižní celosvětové anketě World Golf Awards. I letos, v sedmém ročníku ankety, bude Kaskáda bojovat o úspěch, a to hned ve dvou kategoriích. Pomoci obhájit loňské výsledky můžete i vy svými hlasy!

Celý článek...

kaskada-drivin-250Ačkoliv se může zdát, že léto je ještě daleko, kalendáře se již nemilosrdně plní. Letos si profesionální trenéři Kaskáda Golf Academy připravili celkem 2 pobytové a 3 příměstské tábory.

Celý článek...

horehledy-kryogolf-250Protože se sníh Hořehledům úspěšně vyhýbá a už není kam náš zimní turnaj Kryogolf Open 2020 odkládat, bylo rozhodnuto, že se 23. února sejdeme, a buď bude nějaký sníh ležet, nebo si dáme klasický jarní turnájek.

Celý článek...

gkbza-250I když by se mohlo zdát, že si prostřednictvím Kaskády a Austerlitzu rozdělili Brno mezi sebe dva velkokluby, není to tak úplně pravda. A nejde jen o nějaký pochybný underground, ale plnohodnotné alternativy. Nevěříte? Tak posuďte sami. Třeba na pestrosti členských variant! Zatímco velkokluby si vás ročním poplatkem doslova připoutají ke své „boudě", bývá – jako ve všech oborech lidské činnosti - charakteristickou vlastností těch menších především volnost a svoboda.

Celý článek...

indoor03-bvv-250Bez rezervace i bez vlastního vybavení! Stačí přijít v neděli 2. února 2020, v čase od 9:30 do 11:30, do pavilonu H na Brněnském výstavišti, kde si budou moci děti ve věku do 12 let bezplatně vyzkoušet základní golfové cviky pod vedením profesionála Lukáše Horáka z Kaskáda Golf Academy. Pro ty úplně nejmenší bude na místě připravena SNAG sada.
Není potřeba žádné rezervace ani vybavení, vše potřebné bude na místě k dispozici.

Strana 10 z 288

10

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...