Spa Hotel Ulrika

Ksirovka-250Na základě vládní výjimky o venkovních sportovištích je od 7. 4. Sportovní areál Kšírovka opět otevřen. Můžete navštívit tato sportoviště: golf, golfovou akademii, footgolf a minigolf. Ostatní služby (fitness, tělocvična, masáže) prozatím neposkytujeme. Zavřená je také kavárna (nápoje lze zakoupit pouze s sebou), bistro, šatny, toalety či sprchy, umývárny a veškeré společné vnitřní prostory.

Celý článek...

Panorama-kveten-250Příznivá zpráva pro členy a příznivce Panorama Golf Resortu zní: Od 7. dubna otevíráme v mimořádném a nouzovém režimu golfové hřiště, cvičné plochy a tenisové kurty. Přijďte si na Panoramu odpočinout, načerpat potřebný optimismus a užít si radost ze hry i chvíle strávené v jarní přírodě Posázaví.

Celý článek...

golf-hero-250Tato těžká doba zasáhla i nás, ano bohužel nás všechny. Golfová hřiště se potýkají se stejnými problémy, jako mnoho dalších uzavřených zařízení. Lidé zodpovědní za jednotlivá hřiště dělají maximum pro jejich záchranu a možnost pokračovat v poskytování služeb golfistům i nadále. Jediný, kdo tomu může aktuálně pomoci jste Vy!

Celý článek...

Kapes il 250Přestože se s headgreenkeeperem Kaskády moc často osobně nepotkáváme, známe ho všichni. Vždyť nikdo z nás nechodí na Kaskádu pro krásné smutné oči servírky Aleny, ale především kvůli hřišti, na které můžeme být právem pyšní, protože patří k nejlepším nejenom v našem regionu. Teď sice musíme sedět doma, ale věřím, že každého bude zajímat, jak se s nečekanou příležitostí vyrovnává Jiří Kapeš, který za úroveň hřiště zodpovídá.

Celý článek...

Black-bridge-2018Také už se nemůžete dočkat, až vyrazíte na greeny a fairwaye? Máme pro vás menší rozptýlení - tipněte si (na kterýkoli den v dubnu), kdy si konečně zahrajeme golf. Pokud jste trefili den otevření, dostanete poukaz na další hru zdarma. A pokud bude stále zavřeno? O nic nepřijdete, protože vám dáme voucher na budoucí hru.

Celý článek...

Strana 7 z 288

7

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...