Spa Hotel Ulrika

Lazne-Bohdanec-250Pokračujeme v putování po hřištích hostících v roce 2020 turnajovou sérii Open Golf Series, tentokrát se zastávkou v Lázních Bohdaneč, které na vás dýchnou nefalšovanou domáckou atmosférou. A kdy tam hrajeme? V závislosti na vládních vyhláškách je prozatím ve hře buď středa 3.6. nebo pondělí 8.6.

Celý článek...

Jin-Hradec-il-250Jindřichův Hradec patří mezi nejvzácnější historická sídla, kde i v současné době dýchá na návštěvníka minulá sláva jeho obyvatel. Historický význam města je doložen mnohými dokumenty, a tak je zřejmé, že v dějinách sehrálo město samotné i jeho majitelé velmi důležitou úlohu.

Celý článek...

KsirVládní výjimka o zpřístupnění venkovních sportovišť otevřela některé golfové areály, mezi prvními otevřenými je i brněnská Kšírovka. „Máme otevřená v omezeném provozu veškerá venkovní sportoviště, to znamená, že je nutné dodržovat základní opatření, jako jsou rozestupy, nošení roušek či individuální sportování. Zatrénovat si klienti můžou na puttingu, v chipping zóně i DR. Odpalujeme z podložek i trávy. Zahrát si návštěvníci mohou také fotbalgolf nebo minigolf," uvádí Pavel Zeman.

Celý článek...

Zabovresky-250Od čtvrtečního rána byla opět otevřena brána brněnského městského drivingu, který připraven v omezeném režimu poskytovat své služby každý den od 9:00 do setmění.

Celý článek...

Horehledy-250Neumíme šít roušky, neumíme zachraňovat lidské životy. Ale umíme nabízet skvělé služby, které lidem dělají radost. A proto se Golf Club Hořehledy, na základě inspirace ze zahraničí, rozhodl poděkovat všem, kteří v dnešní náročné době pomáhají nám ostatním.

Celý článek...

Strana 6 z 288

6

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...