Spa Hotel Ulrika
Golf v ČR

Spilkova cgf 250V pouhých 25 letech zahájí Klára Spilkové ve čtvrtek 23. ledna 2020 svou již desátou profesionální golfovou sezonu. Někdejší nejmladší hráčka v historii Ladies European Tour je druhým rokem členkou LPGA, kde letos debutuje na novém turnaji série, Gainbridge at Boca Rio v Boca Raton na Floridě.

Celý článek...

pgac-1-250V sobotu 18. ledna se uskutečnila v Čestlicích výroční valná hromada Profesionální golfové asociace hráčů a učitelů golfu v ČR (PGAC). Během následujícího slavnostního večera pak PGAC ocenila ty nejúspěšnější za uplynulý rok a přijala do svých řad osm nových členů.

Celý článek...

Zleva-Gal-Symersky-250Titul klubového kapitána patří v britském pojetí golfu k těm nejprestižnějším. Kapitán bývá ve svém klubu nejvyšší sportovní autoritou, garantem výkonnostního růstu, spravedlivým arbitrem i nesmiřitelným supervizorem dodržování pravidel fair play. Přestože jde o funkci, kterou obvykle zastává jen jedna osobnost, bylo na podzim roku 2018 rozhodnuto, že na Kaskádě budou kapitánské povinnosti vykonávat rukou společnou pětadvacetiletý Petr Gál (PG) a o rok mladší Ondřej Symerský (OS).

Celý článek...

vecer-ces-golfu-250V novém čase i aranžmá se uskutečnil v neděli 15. prosince v Praze ve Slovanském domě 24. ročník Večera českého golfu, po kterém známe jména nejlepších českých golfistů: Amatérkám kraluje už třetím rokem Sára Kousková (druhá zprava), mezi muži usedl na trůn poprvé Jiří Zuska (první zleva), profesionálům vládnou Klára Spilková (druhá zleva) a Stanislav Matuš (první zprava).

Celý článek...

Film muj pribeh 250V listopadovém vydání časopisu Golf jsme vám představili knihu „CALAWAY" spisovatelky Zory Castillo. Ta našla inspiraci ve skutečném příběhu a oslovila svým tématem i filmový svět tak, že se producentka Pavla Krečmerová ze společnosti P.A.L. Production s.r.o. rozhodla příběh natočit. I proto jsme producentku filmu vyzpovídali. V kinech se objeví od 9. ledna!

Celý článek...

Spilkova-2019-CostadelSol-2Svůj nejlepší turnajový výsledek roku si Klára Spilková nechala až na poslední start sezony a zároveň jediný, který absolvovala v rámci Ladies European Tour. Na Andalucia Costa del Sol Open de Espana v Marbelle se každým kolem zlepšovala, a nakonec obsadila dělené 16. místo s celkovým skóre 3 pod par (74-73-69-69).

Celý článek...

Strana 8 z 214

8

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...