Spa Hotel Ulrika
Golf v ČR

Kodejs-ilVážení golfoví přátelé, rád bych se na vás obrátil s malým zamyšlením o současné situaci, samozřejmě především z golfového pohledu, ale určitě ne pouze z pohledu golfistů.

Celý článek...

kasinaondrej-250V pátek 13. 3. 2020 jsme se dozvěděli, že po prvním kole byl zrušen důležitý turnaj The Players a že nejvýznamnější turnaj světa, Masters v Augustě, byl odložen na neurčito. Celkově je zřejmé, že vrcholový profesionální golf bude mít na čas pauzu. Nejvyšší velení golfových autorit na mezinárodní úrovni tak projevilo dostatek odvahy a zodpovědnosti.

Celý článek...

hcp-2-250Podle tiskové zprávy České golfové federace, dojde z důvodu přechodu na celosvětový hendikepový systém od neděle 15. března k odstávce technického serveru, která potrvá až do úterního rána, kdy by měl být od 10:00 server ČGF s již přepočítanými hendikepy opět spuštěn.

czech-masters-250Jak bylo oznámeno v dnešní tiskové zprávě - v souvislosti s globální koronavirovou epidemií a opatřeními v České republice, která se v zájmu ochrany zdraví stupňují, uskutečnila promotérská společnost Relmost nevyhnutelný krok a zastavila přípravy jak na turnaji Czech Masters z kalendáře European Tour, tak i na všech třech turnajích kategorie Challenge Tour.

Celý článek...

ceska1-250Promotérská společnost Česká 1 zveřejnila termíny svých dvou golfových eventů pro rok 2020. Oba spolupořádá s Pro Golf Tour, Ypsilonku s názvem EXTEC Trophy by Atomic Drinks v termínu 13. – 17. května a západočeský dvouevent s názvem Huatech Trophy by EXTEC potom v termínu 26. – 30. srpna na hřištích Sokolov a Kynžvart.

Celý článek...

parenica-1-250Na sklonku minulého roku jsem vzal poprvé na golf jednu kamarádku. Seznámení s touhle krásnou hrou jsme si slibovali už dobře dva roky a v polovině října na něj konečně došlo. Těšila se a tak trochu na ní bylo vidět, že si v duchu říká, jak mi ukáže, že ona, sportovně poměrně nadaná ani ne třicátnice, si s „nějakým" golfem hravě poradí.

Celý článek...

Strana 6 z 214

6

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...