Spa Hotel Ulrika
Golf v ČR

cgat-berovice-750Po vynucené přestávce se odehrál i první turnaj stvořený k měřená sil mezi nejlepšími českými amatéry. Odehrál se v Beřovicích a nejlépe na něj svou formu vyladili Filip Ráža, který zvítězil s náskokem osmi úderů, a Denisa Vodičková, která si prvenství vybojovala až na třetí jamce rozehrávky.

 

 

Celý článek...

ogs-mstetice-win-c2-750Ve čtvrtek 18. června se ve Mstěticích odehrál již čtvrtý turnaj letošního seriálu Open Golf Series. Nepříznivou předpověď počasí naštěstí simulovaly jen hrozivé kulisy, samotný turnaj na vynikajícím způsobem připraveném hřišti zkropil mírný déšť až v jeho úplném závěru.

 

Celý článek...

Laimar-250Šéfem golfových profesionálů na Kaskádě je již druhým rokem pětačtyřicetiletý Head Pro Martin Laimar. V resortu působí od jeho vzniku a osobně se tak podílel nejenom na vybudování současné sportovní tradice, ale i na výkonnostním růstu velkého počtu nás běžných golfistů. Věřím, že i vás bude zajímat, co si myslí a jak prožívá naše golfové úspěchy či trápení.

Celý článek...

cgf-ladies-250Dámský profesionální turnaj Amundi Czech Ladies Challenge z evropské série LET Access Series se letos uskuteční od 16. do 18. září v Prague City Golf na Zbraslavi. Původně se mělo hrát již potřetí v řadě na Konopišti v termínu od 30. července do 1. srpna.

Celý článek...

telc-2-250Z přihlášené stovky hráčů se nepříznivé předpovědi nezalekla jen necelá padesátka statečných, kteří svedli ve středu 10. června doslova heroický souboj s téměř všudypřítomnou vodou. A byla to opravdu tvrdá zkouška! Vždyť uhrát více než 36 stablefordových bodů dokázal z celého startovního pole jako jediný Jan Dědina (na snímku vlevo). Na vítězství v soutěži Geeco Nearest stačilo na desítce Leoši Trojánkovi 394 cm.


 

Celý článek...

bohdanec-hovezak-250Zahajovací turnaj letošní sezony si OGS odbyla v pondělí 8. června v Lázních Bohdaneč, dokonale vymazlených pro nadcházející profesionální turnaj Gasko Open. Perfektně připravené hřiště přežilo vydatný noční déšť a přestože podmáčené, dokázalo hráče za dobrou hru spravedlivě odměnit. Své by o tom mohl říci Jan Hovězák (na snímku), který jako jediný prošel hřiště v paru a svou kategorii ovládl s pětibodovým náskokem. Ocenění Gecco Nearest si za výkon 124 cm vysloužil Václav Jirounek.

 

Celý článek...

Strana 2 z 214

2

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...