Spa Hotel Ulrika
Golf v ČR

agt-il-250Nejvyšší domácí profesionální série zahájí svou novou sezonu již po šesté v řadě ve Slavkově u Brna, Hrát se bude ve dnech 19. – 23. května a kromě hlavního turnaje profesionálů o 300tisícovou dotaci budou na programu i doprovodné turnaje pro partnery i juniory a chybět nebude ani tradiční sobotní dětský den.

 

 

Celý článek...

hcp-system-250Pokud patříte mezi hráče, které zajímá, co se stane s jejich hendikepem po avizovaném přechodu na nový systém, budete se muset ještě na pár týdnů obrnit trpělivostí. V lednu se to nepodařilo, a protože už byl odpískán i únor, budete muset svou zvědavost krotit minimálně do poloviny března. A co můžeme čekat? Někomu se hendikep nezmění, někomu málo, jinému zásadně. Na největší změny se pak musí připravit držitelé klubových hendikepů 36-54. Například hráč, který získal kdysi hendikep 36, ale již několik let nehrál, může po transformaci skončit jako čtyřiapadesátka.

Celý článek...

Kotek-250Heslo, které je v případě Zbyňka Kotka víc než příhodné. Až se s jeho životní poutí seznámíte, nejspíš vás nepřekvapí, že ovládl národní i mezinárodní šampionát hendikepovaných golfistů ve hře na rány. Více prozradí v následujícím rozhovoru.

Celý článek...

Bernolakovo-il-1Open Golf Series 2020 začíná 15. dubna na jednom z nejnevšednějších hřišť Evropy. Vždyť kultovní Black River můžete buď milovat, nebo nenávidět. Určitě vás ale nenechá chladnými. Tak pojeďte s námi. Startovné zahrnující i green fee je nastaveno na 850 Kč, respektive 35 euro a na jednom z nejkratších 3parů bude vypsána nejenom tradiční soutěž Gecco Nearest, ale i Hole-in-One o golfový pobyt pro dvě osoby ve španělské La Cale.

 

Celý článek...

Spilkova-boka2020-250Skvěle začala Klára Spilková svou druhou sezonu na LPGA a celkově desátou v profesionálním golfu. Obsadila dělené 8. místo na turnaji Gainbridge at Boca Rio v Boca Raton na Floridě, což znamená její první Top 10 umístění na americké sérii a tím největší úspěch českého golfu v historii LPGA.

Celý článek...

Lieser-il-250Nejvýše postavený český profesionál na světovém žebříčku Ondřej Lieser má pro letošní sezonu dva velké cíle. Tím prvním je vítězství na některém z turnajů Challenge Tour a tím druhým vybojování účasti na Olympijských hrách 2020 v Tokiu. A nejde jen o plané snění. Vždyť Ondřeji Lieserovi by v tento okamžik stačilo k posunu nad hranici účasti jediné vítězství na Pro Golf Tour.

Celý článek...

Strana 7 z 214

7

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...