Spa Hotel Ulrika
Golf v ČR

logo czech pga tour 250Letošní turnajová série české PGA se neodkládá a dál pracuje se svým kalendářem s tím, že pokud by se z důvodu vyšší moci nemohl uskutečnit zahajovací květnový turnaj ve Slavkově, najde se pro něj náhradní termín ještě v rámci této sezony. (Na doprovodném snímku Jan Cafourek, vítěz Czech PGA Tour 2019)

Celý článek...

obalka-250x170Jako hodinky, již osmadvacet let, vždy začátkem kalendářního měsíce... Ano, mluvím o časopisu Golf, jehož dubnové vydání se právě dostává ke svým čtenářům. Protože rozumíme tomu, že z důvodu uzavření golfových recepcí může být obtížně získat jeho nejnovější vydání, rozhodli jsme se připravit pro všechny zájemce ochutnávku zdarma. A bez čekání.

Celý článek...

Kastner Jan 250Nenápadné převzetí golfového areálu v Ostravici slovenskou obchodní skupinou TMR (Tatry mountain resorts), které se odehrálo na sklonku roku 2018, ještě nenaznačovalo skutečné ambice nového hráče na českém golfovém trhu. Až převzetím Kaskády byl vyslán jasný signál, že své plány a vize myslí vážně. A protože expanze skupiny TMR brněnskou akvizicí určitě nekončí, možná i vás budou zajímat názory čtyřiatřicetiletého Jana Kastnera, který je u ní za rozvoj golfu zodpovědný.

 

Celý článek...

ted-pomahame-250Ve spolupráci s golfovými hřišti připravila společnost TeeTime.cz akci na předprodej green fee v rámci které se zavazuje z každé realizované objednávky poskytnou potravinové balíčky seniorům nebo jiným potřebným osobám v blízkém okolí hřiště. Podle slov Jana Loužeckého to dělá TeeTime zcela zdarma, bez nároku na jakoukoli odměnu či provizi. Naopak, na rozjezd hlavně balíčků v místech spolupracujících hřišť věnovali 525 000Kč.

Celý článek...

hcp-logo-250Hendikepy jsou změněny a pro každého, kdo by chtěl znát turnajovou historii, ze které se mu nový hendikep počítal, je připraven na portálu cgf.cz nástroj, který mu to umožní. Připravte si své registrační číslo a – pokud je potřebujete - brýle pro opsání 5místného kódu.

Celý článek...

Spilkova TZ SlukaSportovní dění se zastavilo, a tak se nucené volno rozhodla naše nejúspěšnější hráčka strávit v Praze. „Raději jsem se v době nejistoty vrátila domů, kde mohu být s rodinou a cítit se lépe, než kdybych zůstala sama v Americe a nevěděla, jestli se mi odtud vůbec pořadí nějak vycestovat," vysvětlila 25letá golfistka.

Celý článek...

Strana 5 z 214

5

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...