Golfová hřiště Moravskoslezský kraj

Golfová hřiště Moravskoslezký kraj


Zobrazit místo Golfová hřiště Moravskoslezký kraj na větší mapě
Zpět na články
Ostrava  | 9Praporek
FEE od
od 300 Kč
Ostrava
Městské přírodní hřiště rovinatého charakteru v bezprostřední blízkosti řeky Odry, situované v lokalitě Oderského parku v Ostravě-Zábřehu. Dobře dostupné MHD. Celoročně k dispozici cvičná louka, akademie tréninková hala HD Metalurg.
FEE od
od 1 500 Kč
Ostravice Golf & Ski Resort
18jamkové mistrovské hřiště splňující kritéria PGA. Britský designér Chris Johnson tu ztělesnil každý přírodní prvek charakteristický pro zdejší krajinu. Hřiště nabízí dokonalou rovnováhu mezi rozmanitou flórou, beskydskými lesy a dobře udržovaným trávníkem. S délkou téměř 6 400 m a s více než 80 bankry se stává výzvou pro každého hráče. Hřiště obdrželo prestižní ocenění Hřiště roku 2009 až 2
Hotel Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
FEE od
od 790 Kč
Ropice Golf Resort
Golfový ráj na prahu Beskyd dle návrhu rakouského architekta Hanse Georga Erhardta nabízí 18 mistrovských jamek se špičkovým designem a výbornou kvalitou. Zajímavě tvarované gríny, krása a výjimečnost jamek, nádherné panoramatické výhledy na Beskydy, to vše umocňuje hluboký zážitek z golfové hry v Ropici.
Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
FEE od
od 1 370 Kč
Šilheřovice Golf Course
V kouzelném prostředí zámeckého parku se ve vzácné symbióze snoubí mistrovská osmnáctka s nádhernými staletými stromy, poskytujícími příjemný stín v horkých letních dnech. Na mírně zvlněném terénu, kde více než délka ran rozhodují přesnost a cit pro hru, si budete golf užívat všemi smysly.
Hotel Restaurace PRO
1 FEE 2
2
Další
Konec
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...