Golfová hřiště Karlovarský kraj

Golfová hřiště Karlovarský kraj


Zobrazit místo Golfová hřiště Karlovarský kraj na větší mapě
Zpět na články
FEE od
od 500 Kč
Klášter Teplá
Zahrát si na hřišti Golfového klubu Teplá znamená klidně a relaxačně strávený den, bez spěchu, shonu a stresu, v tichém prostředí a na čerstvém vzduchu. Devítijamkové hřiště se nachází 15 km od Mariánských Lázní.
Hotel Restaurace PRO
FEE od
od 1 550 Kč
Lázně Kynžvart
Pokud máte rádi jedinečné zážitky, hřiště v Kynžvartu si zcela jistě oblíbíte. Jeho začlenění do anglického parku je neopakovatelné a nabízí hru v kulisách dvě stě let starých stromů a kvetoucích rododendronů.
Hotel Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
Luby  | 9Praporek
FEE od
od 290 Kč
Luby
Hřiště na první pohled zaujme výhledem do okolí a klidným prostředím. Hřiště je vhodné jak pro začínající hráče, tak pro hráče hledající výzvy. Rodinné prostředí přivítají hráči hledající klidné místo pro hru a relaxaci s celodenním stravováním.
Restaurace PRO Vozik
Mariánské Lázně – Royal Golf Club
Nejstarší hřiště v ČR, s novoromantickou klubovnou, leží uprostřed lesů ve zvlněném terénu. Gríny jsou ve srovnání s jinými kvalitními hřišti velmi malé, ale dobře chráněné bankry. Množství překážek a ostatních nástrah nutí k přesné technické hře.
Restaurace PRO Vozik
Sokolov  | 18Praporek
FEE od
od 1 350 Kč
Sokolov
Mistrovské 18jamkové hřiště je výsledkem rekultivační činnosti po těžbě hnědého uhlí. Známý německý architekt Christopher Städler připravil pro golfi sty zajímavou výzvu v podobě obtížných bankrů a obrovských modelovaných grínů, vodních překážek a specifi cky řídkého rafu, ze kterých je další hra velice obtížná.
Hotel Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
2
Další
Konec
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...