Spa Hotel Ulrika

Konopiste-steakhouseV sobotu 2. 2. 2019 opět pořádáme v Golf & Spa Resortu Konopiště zabíjačkové hody. Věříme, že si najdete čas pobýt s rodinou či přáteli a užít si příjemné odpoledne či večer. Vedle gastronomického zážitku nabízíme v resortu také aktivní odpočinek dle aktuálního počasí, ať již ve formě wellness, golfu, nebo lyžování.

Šéfkuchaři z našich surovin připraví a Vy budete moci ochutnat například škvarkovou pomazánku, světlou či tmavou tlačenku, marinovaný bůček, jaternice, jelítka, ovarovou polévku, prdelačku, výpečky, ovar, pečená žebra nebo zabíjačkový guláš. Nebude chybět ani sladká tečka v podobě jablkového závinu či švestkového koláče. Pro děti nabídneme dětské menu.

V průběhu odpoledne bude možno na vlastní oči pozorovat řezníka při přípravě zabíjačkových pokrmů nebo si vyrobit vlastní jaterničku či jelítko.

Cena za kompletní menu - „all you can eat"- je 335 Kč pro dospělé a 125 Kč pro děti.

V sobotu bude pro účastníky zabíjačkových hodů sleva na vstup do wellness centra ve výši 50% (např. rodina s dvěma dětmi za 350 Kč). Ubytování bude poskytnuto také za mimořádnou cenu: 1.800 Kč za dvojlůžkový pokoj vč. přistýlky, snídaně a volného vstupu do wellness v sobotu i neděli.

Celá akce začíná v sobotu 2. 2. 2019 ve 12:00 hod. v restauraci Steak House St. Florián a bude probíhat až do pozdního večera resp. noci. Můžete tedy zvolit oběd nebo večeři dle Vašich časových možností.

Rezervace stolu v restauraci a případného ubytování prosíme provádět u pana Martina Lípy: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , příp. 602 828 394.

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Golf Konopiště a.s.
317 784 044


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...