Spa Hotel Ulrika

Olympic roomKarlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění. Aby zdejší léčebné kúry dosáhly co nejlepších výsledků, je dobré dbát i na komfortní ubytování s vynikající úrovní služeb, přátelskou atmosférou a individuálním přístupem. To vše bezesporu nabízí pětihvězdičkový Luxury Spa Hotel Olympic Palace.

 

 

Olympic hotelBudova hotelu krášlí historickou zástavbu ulice s příznačným názvem Zámecký vrch už od roku 1910. Právě zdobná architektura šlechtických sídel dnes již spojená s prvky moderního designu je domovem prvotřídních hotelových a lázeňských služeb. Vedle 58 klimatizovaných vkusně zařízených pokojů zde najdete také rozsáhlé balneocentrum s wellness a kardio centrem, bazénem, solnou jeskyní či kosmetickým salonem. Památkově chráněná budova však nabízí i vynikající kuchyni a příjemné posezení v restauraci Amadeus a Lobby baru Sebastian.

Na hosty čeká nejen nádherné ubytování a relax v Hera Spa Center, ale především přátelská péče personálu, kterou dokládá i privátní check-in. Už po příjezdu jsou klienti hotelu pohoštěni v Lobby baru, kde si k nim přisedne recepční a mile s nimi vyřídí veškeré formality. Navíc v příjemném rozhovoru zjistí, jak si hosté představují svůj pobyt v hotelu a lázeňském městě. Odpoví na otázky a vysvětlí vše potřebné.
Úvodní vzájemné seznámení se stává základem individuální péče o hosty tak, aby pobyt provázela rodinná atmosféra. Zvláštní péče je věnována dětem. Přirozené je, že se hosté nemusejí starat ani o vůz, kterým přijeli, ani o přenesení zavazadel až do pokoje. Vše zajistí zkušení portýři. Při dalším setkání s hosty se recepční znovu ujistí, že mají veškeré potřebné informace a komfort. Drobné nedostatky či nesoulad okamžitě řeší.

Olympic restaurantDalší příjemné zážitky skýtá návštěva prosvětlené restaurace Amadeus. Secesní styl, který jí vtisknul jedinečnou noblesu, je vynikajícím prostředím pro vychutnání poctivě připravených pokrmů z nejlepších regionálních produktů, čerstvé zeleniny, ovoce a superpotravin. Jídla se podávají formou švédských stolů, a tak si každý přijde na své, přitom ve vyvážené a dietní formě.
I mlsné jazýčky malých strávníků ocení zdejší kuchyni přísně dbající na chutnou a zdravou dětskou výživu. Ta je bude lákat i svým vzhledem pěkně rozložená na porcelánu s dětskými motivy.
V restauraci působí rovněž nutriční terapeut, jenž ve spolupráci s kuchaři zajistí hostům individuální úpravu pokrmů dle doporučení lékaře.

Originální pokrmy a dezerty, ale především vynikající kávu, likéry a vína lze vychutnat také v Lobby baru Sebastian, jenž vás svým stylem přenese do prostředí anglického klubu gentlemanů.

Olympic bazenDalší chloubou hotelu Olympic Palace je luxusní Hera Spa Center, které na ploše více než 800 m2 nabízí komplexní nabídku lázeňských procedur. Základem ozdravné péče je karlovarská minerální voda dovedená přímo do hotelu. Specializují se na vícero indikací, a tak tu vedle množství různorodých koupelí, zábalů a masáží naleznete také další procedury, například rozmanité druhy elektroléčby, Gerovital, inhalace, oxygenoterapii a mnoho dalších. Lékaři jsou k dispozici 7 dnů v týdnu a jsou připraveni sestavit léčebný plán přesně podle potřeb, diagnózy a přání klientů.

Ať už tělo a mysl volá po prostém odpočinku nebo jsou potřeba pro ozdravění organismu přímo specializované lázeňské kúry, v Luxury Spa Hotel Olympic Palace naleznou návštěvníci vše potřebné. Pobyt bude navíc zpříjemněn bezvadnými hotelovými službami a přátelskou atmosférou.

(PR)
Více na www.olympic-palace.cz


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...