Spa Hotel Ulrika
Golf v ČR

ogs-black-250Kvůli vládnímu programu uvolňování restrikcí, který povoluje zahájení provozu restaurací, hotelů i pořádání sportovních akcí až od 8. června, jsme byli nuceni posunout zahajovací turnaj v Lázních Bohdaneč až na první povolený termín – to je pondělí 8. června. Teď už záleží jen na vás, zda si uděláte čas.

Celý článek...

il-kvety-250Po zrušení všech dubnových turnajů zveřejnila Sportovní komise ČGF i změny týkající se měsíce května, ve kterém dochází jak k rušení termínů, tak odkladům. S výjimkou jamkového šampionátu, pro který se hledá vhodný termín, se zrušily všechny individuální turnaje a také – s výjimkou třetí ligy - první dvoukola týmových soutěží.

Z důvodu chybějící možnosti hrát turnaje bylo rozhodnuto o „zmrazení" žebříčků ČGF. Až do odvolání tak budou započítávány všechny výsledky od 11. března 2019 a nikoli jen výsledky za posledních 52 týdnů, jak uvádí Žebříčkový řád ČGF.

Celý článek...

ilustrace-GMAno! Podle nových Pravidel pro hendikepy jsou nesoutěžní výsledky hendikepově přípustné pro všechny hráče, tedy bez jakéhokoli hendikepového omezení. To samé pak platí pro výsledky na 9 jamek. Je však potřeba dodržovat pokyny Hendikepové a normovací komise ČGF, které jsou uvedeny níže.

Celý článek...

Belac Radek 250V pořadí šestý ředitel golfového resortu Kaskáda byl záhy po svém nástupu vystaven doposud největší výzvě, která českou golfovou komunitu totálním uzavřením hřišť kdy potkala. Věřím, že i vás bude zajímat nejenom jeho vnímání současné situace, ale především vize blízké budoucnosti, vize budoucnosti týkající se nejenom hřiště, na kterém právě působí..

Celý článek...

Cafourek-Jan-250Vloni ovládl nejlépe dotovaný podnik české profesionální série – WGM Czech Open v Berouně, kdy za sebou nechal zbytek startovního pole o pět a více ran. V součtu s třetí pozicí na zahajovacím Czech Fund PGA Austerlitz Golf Magazine Trophy a děleným čtvrtým místem při tradičním závěrečném Grandfinále na Kaskádě to znamenalo, že si do svých statistik připsal i celkové vítězství v žebříčku české túry za rok 2019, třebaže se zúčastnil jen tří z celkového počtu šesti akcí této série.

Celý článek...

ogs-black-250Začínáme „až" 8. června v Lázních Bohdaneč, ale žádný turnaj z kalendáře Open Golf Series nezmizel. Pro všechny turnaje, které se měly odehrát v dubnu a květnu, se nám společně s rezorty podařilo najít nové místo. Teď už záleží jen na vás, zda si uděláte čas.

Celý článek...

Strana 4 z 214

4

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...