Spa Hotel Ulrika

CzechMasters-vesnicka„Posuneme vnímání golfu do jiné roviny. Návrat European Tour do Česka (21. – 24. srpna) bude nejen sportovní událostí roku, chceme diváky zároveň zabavit a přilákat i negolfisty. Postaráno bude o celé rodiny a všechny generace. Naším cílem je sportovní zážitek v roli diváka a vlastní aktivní prožitek v rámci turnajové vesničky," tak zní slova Petra Dědka, majitele promotérské společnosti RELMOST.

„Pro nás je nosným produktem interaktivní vesnice. Pro zjednodušenou představu: jedná se o prostor, kde se zabavíte, občerstvíte, a když budete chtít, tak se i něco naučíte. Nakonec si můžete odnést dárky. Svůj program si najdou všichni napříč generacemi, golfisti i negolfisti," přibližuje sportovní ředitel RELMOSTu David Trunda.

Co ve vesničce najdete? SNAG golf ve spolupráci se společností ITTEC. Jde o hravou formu golfu s neobvyklými holemi a míči. Je určena především dětem, ale dobře zabaví i dospělé. Při ruce budou žáci Slavíček Golf Academy. Zapojí vás do hry, předvedou základní údery, vysvětlí pravidla a princip golfu.
Na stanovišti společnosti MindFormer budou děti řešit myšlenkovou mapu spojenou s výukou anglických slovíček. Moderní výuková metoda cizích jazyků. Žádné biflování.
Půjde o protnutí generací. Součástí golfových aktivit ve vesničce budou senioři z organizace Senior fitness společně se členy České golfové asociace hendikepovaných. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet, jak těžké je hrát na speciálním vozíčku pro hendikepované.

Z každého stanoviště si soutěžící odnesou žetony, které promění v dárky. Vyberou si například tričko v merchandisingovém obchodu společnosti BRUDRA, který připravil pro turnaj originální golfovou kolekci triček, kšiltovek a dalšího golfového vybavení. Ženy mohou dostat kosmetický balíček nebo kosmetickou službu, míchaný drink od Red Bullu, pánové zajdou na pivo do stanu Pilsner Urquell.
Další z atrakcí bude golfová road show. PGA of Europe vyhodnotila Czech Masters jako projekt, který má budoucnost. Společně s nadacemi R&A a Ryder Cup chtějí přispět rozvoji českého golfu. Podle nich máme v Česku velký golfový potenciál.

Vesnička bude otevřena od čtvrtka do neděle (od 21. do 24. srpna) vždy od 9.00 do večera. Už ve středu se uskuteční PRO-AM turnaj. Týmová soutěž flightů složených z jednoho profesionála a tří amatérů. Součástí večerního vyhlášení bude volba MISS Czech Masters. Hráči jsou na Albatrossu už od pondělí. Na tréninková kola je vstup zdarma.
V pátek proběhne Red Bull Party. V sobotu 23. srpna je v plánu na 16. jamce piknikové odpoledne pro rodiny a večer od 19 hodin se uskuteční koncert jedné z nejpopulárnějších skupin současnosti Eddie Stoilow. Občerstvovací stánky budou na třech místech hřiště. Speciální drink namíchá barman Glenmorangie – jedná se o oficiální spirit turnaje, víno dodá z jižní Moravy firma Via Vini. Zajímavostí je Czech Masters Ice Coffee, speciální recept připravuje společnost WITT.

„Naše společnost RELMOST podporuje rovněž charitativní projekty. Spolupracujeme s občanským sdružením Dobrý skutek. Společně vybereme podporu pro konkrétní dítě, které potřebuje pomoc nás všech nejvíce. Veškerý výtěžek akce putuje na financování léčby nebo nákup zdravotní pomůcky," doplňuje David Trunda.
Vesnička pro veřejnost pokryje největší plochu za branou golfového resortu, nicméně jeho součástí budou i další sekce.

Hlavní tribuna pro diváky bude stát u 18. greenu. Od čtvrtka do neděle bude jezdit speciální Czech Masters autobus ze stanice metra Zličín až na hřiště Albatross.

Celkově se o hladký průběh turnaje postará denně 1 100 lidí! Sledujte náš web www.czechmasters.cz a facebookový profil www.facebook.com/CzechMastersOfficial. Získáte tam aktuální informace a můžete vyhrát zajímavé ceny.

Vstupenky jsou už v předprodeji na portálu www.ticketpro.cz a bude je možné koupit také přímo na místě před vstupem do areálu resortu.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...