Spa Hotel Ulrika

bav-se-golfem-250Právě rok od svého startu má za sebou platforma Bav se golfem. Za první rok své činnosti se stačila zapsat do povědomí jako nejjednodušší možnost, jak se dostat ke golfu a orientovat se v novém prostředí. Platforma se navíc stala moderním marketingovým nástrojem, do kterého se postupně přidávají další hřiště s možností své propagace.

Posun v popularizaci golfu prostřednictvím Bav se golfem je zřejmý, ale první rok měl být především začátkem dlouhodobého procesu. Úspěchem platformy během prvního roku své činnosti bylo vytvoření brandu, kterou Česká golfová federace otevřela brány ke golfu všem zájemcům. Aktuálně je zapojeno 85 golfových subjektů po celé republice.

„Vznikl nástroj, do kterého se přidávají další golfová hřiště, která tak mají možnost propagovat své aktivity novým hráčům. Jejich zvyšující se zájem nastartuje další možnosti platformy Bav se golfem," vysvětluje přínos Bav se golfem projektový manažer ČGF Tomáš Přikryl.

Vstupní brána do golfového světa
Výhodou platformy je skutečnost, že zájemci o golf mohou svoje první kroky dobře plánovat. Prostřednictvím webu Bav se golfem (www.bavsegolfem.cz) se mohou totiž velmi rychle zorientovat. Dostávají přehlednou nabídku golfových hřišť a klubů v nejbližším okolí i akcí pro nové adepty golfu za minimální náklady. Většina ze zapojených českých a moravských resortů pořádá speciální akce pro celé rodiny, pro dámy a děti.

Na uvedeném webu se však zájemci o golf dozvědí také o dalších akcích, které pro ně chystá Česká golfová federace ve spolupráci s kluby. Letos bude spolupořádat tři velké akce, které jsou koncipovány s celodenním programem, na celý červen se navíc platforma Bav se golfem obarví na růžovo na podporu ženského golfu.

Hlavní akce pro rok 2019: Dny Bav se golfem a Měsíc ženského golfu
Na webu platformy lze nalézt v průběhu roku řadu akcí celostátního i regionálního charakteru, na který lze zcela zdarma vyzkoušet golf s trenérem. Dámy by si měly výrazně zaškrtnout ve svých diářích 4. června, kdy se Česká republika již opakovaně připojí k celosvětové akce Women's Golf Day (www.womensgolfday.com), která se pořádá ve stejný den i v 55 dalších zemích po celém světě a získává rok od roku ohromnou popularitu. Do projektu se chystá letos připojit více než tři desítky resortů z Čech a Moravy.
Jenže Česká republika se bude ženskému golfu věnovat více, než okolní země. V letošním roce dostanou budou mít dámy speciální akce během celého června během Měsíce ženského golfu.

Rozcestník platformy Bav se golfem ZDE
https://www.bavsegolfem.cz/


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...