Spa Hotel Ulrika

DSC 7222-ilustraceAbsolutní vítězkou ankety o nejlepšího golfistu roku 2014, ve které mají právo hlasovat všichni registrovaní golfisté, se v součtu všech zaslaných hlasů a hlasů sportovních novinářů stala podle očekávání Klára Spilková. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo ve čtvrtek 19. února 2015 v Lednici.

 

 

FEU 3496-PokornyKategorii amatérských golfistů ve veřejném hlasování ovládla v kategorii žen Marie Luňáčková z GK Týn nad Vltavou, kategorii mužů pak Jakub Pokorný z GC Erpet Praha (na snímku).

Mezi profesionály dominovala ženské kategorii Klára Spilková, členka GC Erpet Praha, mezi muži zvítězil Ondřej Lieser z GC Kunětická Hora.

V odborné anketě sportovních novinářů získala první místo profesionální hráčka Lucie Hinnerová z GC Brno. Mužskou kategorii vyhrál osmnáctiletý amatér Šimon Zach z GC Erpet Praha.

DSC 7280-babickyZvláštní cenu partnerů večera převzal z rukou hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška český profesionál Alan Babický (na snímku): „Vypůjčím si větu jednoho slavného zpěváka: Já jsem to nečekal. Ale považuju to za moc hezký dárek, protože loni v listopadu to bylo přesně dvacet let, co jsem začal hrát golf. Za těch dvacet let jsem se něco naučil, poznal jsem spoustu báječných lidí a mám spoustu zážitků, takže těm co si dali tu práci s oceněním, moc děkuju. Děkuju těm, co mi v průběhu těch let přáli, i těm co mi nepřáli, protože ti mi byli motivací a přeju této anketě ať pomůže českému golfu. A držte palce české profesionální túře!"

Celý večer moderoval Libor Bouček. Mezi hosty, kteří předávali ceny byli Česká Miss a Miss Earth 2012 Tereza Fajksová, miss a lékárnice Jana Doleželová, moderátor Zdeněk Podhůrský, sportovní moderátoři České televize Kateřina Nekolná a Michal Dusík nebo zástupce promotéra nejvyšší české profesionální tour Česká 1 Radovan Vrátný.

Text a foto: Eva Jasanovská, IDMedia


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...