Spa Hotel Ulrika

Lieser COJak už oznámil dříve šéf promotérské společnosti Česká 1 Pavel Krenk, pořadatel série CzechOne Tour stojí o dlouhodobou spolupráci s našimi předními hráči. I s ohledem na to bylo už na Zbraslavi ohlášeno schéma odměn za umístění hráčů v Order of Merit CzechOne Tour.

Pravidla jsou nastavená už na rok 2017, to znamená, že bonifikováni budou již hráči na prvních místech loňského finančního žebříčku. Prvním deseti hráčům bude automaticky umožněno stát se členy Tour (žebříček zde: http://www.czechone.cz/cs/order-of-merit/order-of-merit-2016.html). Budou mít tedy přednostní nárok na přístup na driving range či 10% slevu na startovném. Tito hráči budou mít také automatické právo startu na běžných turnajích série CzechOne, pokud by nastala situace „full field" a bylo nutné přihlášené hráče odmítat.

Celkový vítěz ročního Order of Merit, za rok 2016 se jím stal Ondřej Lieser, získá právo úhrady startovného na všech akcích pořádaných či spolupořádaných CzechOne v roce 2017. Druhý hráč v pořadí finančního žebříčku – tentokrát Filip Mrůzek – získá právo startu zdarma na všech akcích pořádaných či spolupořádaných Českou 1 s výjimkou turnajů ProGolfTour.
Hráči na třetím až šestém místě (Brit Robb, Slovinec Ajster, Petr Gál a Tadeáš Sedláček) si pak z turnajů série CzechOne Tour mohou vybrat libovolné tři turnaje, na nichž nebudou startovné platit (opět s výjimkou ProGolfTour).

Pro sezony následující se počítá s uplatněním stejných principů. Důvody pro zavedení tohoto bonusového systému shrnuje jednatel České 1 Pavel Krenk: „Přejeme si, aby si špičkoví hráči budovali co nejlepší vztah k naší Tour. Jednou z cest je nejen získávání peněz z výher, ale i dlouhodobá strategie účastí, která se může proměnit ve finanční výhodu v období příštím."

Do finančního žebříčku za rok 2017 (podle nějž poběží bonifikace v roce příštím) se budou započítávat již výhry ze zbraslavského turnaje, jenž proběhne od 24. do 26. dubna.

Převzato z časopisu GOLF 4/2017
Text: Radovan Vrátný, foto: Martin Kabát


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...