mba banner

MS_SpanelePo čtvrtečním zakolísání akademičtí golfisté ze Španělska zaslouženě zvítězili ve všech kategoriích. Na golfovém hřišti na Ypsilonce provázelo hráče celý den slunné počasí a to vyhovovalo maximálně španělskému reprezentačnímu týmu. Turnaj mužů ovládl s celkovým výsledkem 270/-18 ran Carlos Pigem Xammar, který si tak zároveň dal krásný dárek k narozeninám.

Na děleném druhém místě se umístili David Booth z Velké Británie s výsledkem 273, společně se Španělem Juanem Sarasti Bernarasem. Na, po třetím kole vedoucího, Švéda Philipa Ericssona zbylo nakonec pouze 4. místo. Z našich se nejlépe umístil na 31. místě Milan Vantuch (285).

V ženské soutěži suverénně zvítězila Camila Hedberg Bertrand ze Španělska, před Američankami Amy Anderson a Caroline Powers.

MS_AmericankyZlato ze soutěže týmů v mužské i ženské soutěži vybojovali Španělé. V mužské kategorii (tým na snímku) před Velkou Británii a týmem Irska (český tým byl třináctý). V kategorii žen před USA (na snímku) a Německem (český tým byl devátý).

Na medailovém ceremoniálu, který se konal po skončení finálového kola v Ypsilon Golf Resortu, předali vítězům ceny zástupci organizačního výboru a mezinárodní sportovní organizace FISU.

Za pořadatele 15. Akademického mistrovství světa v golfu 2012, převzal vlajku z rukou Tai-Chen Chenga Guy Praplan ze švýcarské Crans Montany.

Týmové výsledky mužů najdete ZDE>>>

Týmové výsledky žen najdete ZDE>>>

Individuální výsledky mužů najdete ZDE>>>

Individuální výsledky žen najdete ZDE>>>

Kompletní informace o MS najdete ZDE>>>

 Text: Zdeněk Ždánský, foto: wucgolf2012.com


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
interior 2020

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...