mm ilu 250Inovativní architektura, luxusní plné vybavení, nejlepší poloha, bezpečnost investice a pravděpodobnost návratnosti díky opětovnému pronájmu. Koncepce nemovitostí „Premium Living" spojuje v jediné vizi špičkové architektonické ztvárnění, nejvyšší standardy pohodlí a služeb i moře lásky k detailům.

 mm pohled1 250PREMIUM LIVING by Falkensteiner®
Jako majitel apartmá Falkensteiner získáváte výhody infrastruktury prémiového rezortu a služeb luxusního hotelu, dovolenou snů ve vlastních 4 stěnách! Svým špičkovým umístěním přímo na pláži s neuvěřitelným výhledem jsou rezidence Jesolo stejně nezaměnitelné jako jejich nekompromisní kvalita vybavení, designu a architektury. Vaše přání je nám rozkazem.

Falkensteiner Residences Jesolo jsou třetím projektem prázdninových nemovitostí skupiny Falkensteiner s obsáhlými hotelovými službami a slibují luxus a životní styl ve středomořské atmosféře. Necelou hodinu jízdy od Benátek vzniká 42 luxusních bytů s jedinečnou architekturou a vynikající infrastrukturou, abyste se tu cítili jako doma. Jejich koncept vytvořil Richard Meier a interiérový design navrhl Matteo Thun. Dokončení stavby je plánováno na jaro 2021.

mm bazen vyska 250Služby a životní styl na nejvyšší úrovni
Majitelé apartmá v rezidenci Falkensteiner Residences Jesolo mají k dispozici plnou nabídku služeb PREMIUM LIVING by Falkensteiner®, a tím i přístup k celé řadě exkluzivních hotelových služeb v sousedním 5hvězdičkovém hotelu Falkensteiner Hotel & Spa Jesolo. Nenecháváme žádná přání nevyslyšená. Od prvotřídní restaurace, přes využití prostoru wellness & spa až po úklidovou službu. Rezidence Jesolo má jedinečnou polohu nedaleko centra stejnojmenného města. Svým špičkovým umístěním hned u moře s neuvěřitelným výhledem jsou rezidence Jesolo stejně nezaměnitelné jako jejich nekompromisní kvalita vybavení a design.

Zahrajte si golf 365 dní v roce
Vychutnejte si mírné klima, svěží greeny a vlahý vánek na nedalekých golfových hřištích. Vylepšete svůj švih a nechte se inspirovat italským způsobem života. Pro vaše potěšení z golfu je v okolí apartmánů 5 dobře situovaných golfových hřišť.

 

mm hotel 250Miami meets Dolce Vita
Pětihvězdičkový hotel Falkensteiner Hotel & Spa Jesolo je okouzlující poctou úžasné minulosti italských lázeňských letovisek a přenáší na Jadran kouzlo a atmosféru Miami.
Budova byla navržena světoznámým Američanem Richardem Meierem, interiérový design pochází od hvězdného architekta Mattea Thuna. Tato znamenitá dvojice dosáhla nezaměnitelné kombinace čistých forem, ušlechtilých materiálů, svěžích barev a pop-artových prvků. Přísný a světový vzhled zvenku, hravý a výstřední zevnitř. Nejpoutavější stavba v Jesolu a nejlepší adresa pro milovníky Jadranu se slabostí pro styl a život na úrovni.
Residence Jesolo od „Premium Living by Falkensteiner" jsou mnohem víc než jen kvalitní prázdninové apartmány: jsou to investice do mimořádně kvalitního života. Důvěřujte kompetentním partnerům a individuálnímu přístupu, důvěřujte společnosti Falkensteiner.

mm pokoj1 250Zažijte velkorysý komfort bydlení
Vlastní apartmá v rezidencích Falkensteiner v Senia nebo Jesolo není pouhou investicí do lukrativní obytné nemovitosti. Kromě vysoké jistoty investice získáváte výhody mimořádné exkluzivity a mnoha jedinečných služeb. Jako majitelé jednoho z apartmá Falkensteiner Premium Living si užíváte řadu služeb a zpříjemnění života, které nabízí skutečný prvotřídní hotel.

Bydlete tam, kam ostatní jezdí na dovolenou. Přijeďte, vybalte si, buďte jako doma: PREMIUM LIVING by Falkensteiner®

mm logo 250Kontakt:
Falkensteiner Hotels & Residences
FMTG Development GmbH
Tel.: +43 1 605 40 1156
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Web: www.premiumliving.com


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...