Carling-il1-250Carling Auto je předním prodejcem vozů Citroën v České republice. Od listopadu 2020 rozšiřuje svoji nabídku o prémiovou značku DS a DS servis. „Chceme zákazníkům nabídnout značku, která je designově i technologicky zajímavá, sleduje trendy a nabízí plný komfort toho, co je na trhu dostupné," říká Aleš Pokorný, ředitel brněnské pobočky, kterou zákazníci naleznou v Brně na Hviezdoslavově ulici.

Proč se rozhodnout pro služby Carling Auto?

Řekl bych, že zásadní pro nás i naše zákazníky je to, že přestože patříme mezi největší prodejce značky Citroën v České republice, stále fungujeme jako rodinná firma. Lidé se na nás velice rádi obracejí, protože u nás najdou příjemné zázemí a vědí, že se vždy vrací k někomu, kdo je dobře zná.
Další výhodou je to, že fungujeme na místě s dostatkem prostoru a nabízíme tak i doprovodné služby, ať již je to Citroën Business Centrum, což je certifikovaný specialista pro firemní klientelu, a také jsme součástí sítě prodejců prověřených ojetých vozidel Citroën Select. Všechny naše zkušenosti chceme zúročit i v rámci nově nabízené značky DS.

Můžete alespoň ve zkratce představit přednosti značky DS?

V roce 2014 se značka DS rozhodla v rámci koncernu zcela oddělit od Citroënu a fungovat jako prémiová značka koncernu PSA. Vzniklo tak samostatné dědictví, vozy, které jsou avantgardní, které jsou jiné, zajímavé a nabízí špičkové materiály a technologie vycházející z toho, co nabízí celý koncern. Znamená to například, že vždy, když koncern vyvine novou technologii, bude ji mít nejprve značka DS.

Jak bude DS servis ve Hviezdoslavově ulici fungovat?

Filozofií značky je servis s nadstandardními službami a my se jej budeme snažit ještě pozvednout nad rámec toho, co DS nabízí. Zákazník má svého prodejce, který se o něj postará vysoce nadstandardním způsobem. Vůz přijede ukázat, zapůjčí ho na vyzkoušení, vysvětlí vše od A do Z. Zároveň je u značky pevně definované i to, že majitel DS vozu má k dispozici konkrétního osobního technika, a navíc i další službu, DS VALET, tedy člověka, který pro auto v případě potřeby přijede, odveze jej, nechá k užití náhradní vozidlo a celkově se postará o to, aby zákazník do servisu, pokud nebudete chtít, nemusel vůbec přijet. Samozřejmě pokud k nám bude chtít zákazník zamířit, budeme rádi, protože tu bude komfortní kancelář speciálně pro značku DS. Vše bude fungovat v rámci služby ONLY YOU, která zaručí majiteli vozu pocit výjimečnosti a toho, že díky DS servisu získává služby ve vysoké kvalitě.

Koho podle vás značka DS zaujme?

Myslím si, že DS je pro zákazníka, který nechce být ve středním proudu, v šedi, prostě bude chtít vyčnívat. První pozitivní ohlasy dávají jasný signál, že i u nás jsou lidé, kteří chtějí jezdit v autě, které je pěkné, trochu odlišné a zároveň výborně zpracované. DS je totiž vůz, který určitě poznáte. Nosným produktem a nejprodávanějším vozem je aktuálně DS 7 Crossback. Jde o pohodlné, prostorné, uživatelsky opravdu přívětivé a technologicky velice zajímavé SUV, za kterým se na ulici lidé skutečně otáčí. U DS 3 Crossbacku zase vnímám cílového zákazníka jako sebevědomou ženu středního věku, která chce mít auto, které je designově exkluzivní a zároveň nabízí všechny nejmodernější technologie.

Proč byste se pro značku DS a DS servis rozhodl vy jako profesionál a člověk z oboru? Čím vás nejvíce láká?

Vždy jsem byl člověk, který rád prosazoval nové věci a nové technologie, ty mě skutečně zajímají, ať již to jsou hybridní technologie nebo přechod na plně elektrické verze vozidel. DS 7 Crossback ve verzi hybridní E-Tense je pohodlné, komfortní auto a se dvěma malými dětmi ocením i to, že do něj bez problému umístím dvě sedačky, aniž by hrozilo například jejich okopávání. A k tomu se mi do auta vejde třeba i golfový bag. Jako manažerské a rodinné auto by se mi stoprocentně líbilo.

Více informací na www.carlingauto.cz

STRUČNÁ VIZITKA
ALEŠ POKORNÝ
Aleš Pokorný letos oslaví ve společnosti Carling Auto své 20. výročí. Od pozice prodejce nových vozidel se postupně vypracoval až na pozici ředitele brněnské pobočky, kterou zastává od roku 2006. Má manželku a dvě malé děti, jeho největším koníčkem je sport, především golf a badminton.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...