Spa Hotel Ulrika
Golfová zábava

A to až do té doby, než se dostane do flightu se začátečníkem. A co osud nechtěl, zrovna jemu džin omylem zahrál míčem. Poté, co zjistil, čeho se dopustil, s úsměvem a omluvou se představil a nabídl postiženému golfistovi splnění jednoho přání.
Golfista se na chvíli zamyslel a říká: „Vždycky jsem si přál zahrát si golf na Seychelských ostrovech, avšak nepřekonatelně se bojím létat, a ani do lodi mě nikdo nedostane. Dokázal byste vybudovat přes oceán silnici, abych si na Seychely mohl kdykoli zajet autem?"
Džin lehce zneklidní a snaží se spoluhráči vysvětlit, že tento úkol je opravdu velmi obtížný. Nabízí mu, aby si vybral něco jiného, že v tom mu již zcela jistě vyhoví.

Celý článek...

Profík, který ji trénoval, jí dal na prvním odplišti poslední rady, podíval se, jak odpálila, a odešel. Osud byl ale krutý a hned na druhém odpališti ženu bodla včela tak nepříjemně, že se rozhodla vrátit a vyhledat ošetření.
Když ji profík zahlédl u klubovny, hned k ní přistoupil: „Stalo se něco, s čím bych vám mohl pomoci?"
„Ale, mezi první a druhou jamkou mě bodla včela," odpovídá mladá žena.

Celý článek...

„Proč se stále díváte na hodinky?" ptá se golfista svého kedíka.

Celý článek...

Když míček letí doprava, nazývá se to šlajs. Když míček letí doleva, je to húk. A když se míček trefí rovně?

Celý článek...

Zvídavě se ptá trenéra, zda-li se správně píše put, nebo putt.

Celý článek...

V pátek odpoledne bere muž svoji sekretářku do motelu, ve kterém po společných radovánkách oba usnou. Navečer se probudí a sekretářka povídá: „Dělej, rychle se obleč, už je 8 hodin, budeš mít doma problémy!" Muž se pomalu obléká a odpovídá: „Vem moje boty a pořádně je vyválej v bahně!"

Celý článek...

Strana 6 z 81

6

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...