Vincentka-golfinfo
Golfová zábava

Přátelé stojí na odpališti a čekají, než se uvolní green. Jeden z nich si chce zapálit, ale nemůže najít sirky. Druhý vytáhne nádherný půlmetrový, zlatem zdobený podpalovač a připálí mu.
„Kde jsi proboha vzal něco tak vzácného?" reaguje ten první.
„Mám v bagu láhev s džinem, který splní každé přání. Že nevěříš? Tak si to vyzkoušej sám!" vysvětluje druhý a podává mu láhev.

Celý článek...

Golf je hra, ve které míček o průměru jeden a půl palce leží na kouli o průměru osm tisíc mil.

Celý článek...

Víte, jaký je rozdíl mezi golfem a sexem? Žádný!

Celý článek...

„Jedné věci nerozumím," říká doma manželka. „Celé dni trávíš na golfu, neděláš prakticky nic jiného. Panebože, vždyť stejně dříve nebo později nebudeš schopný hrát a s golfem bude amen. Můžeš mi říct, jestli to má smysl? Co sis za svůj život zaopatřil? Co sis ušetřil na dobu, kdy ten okamžik smutného stáří přijde?"

Celý článek...

Víte, jaký je rozdíl mezi Škodovkou a golfovým míčkem?

Celý článek...

Zkušený profesionál stojí vedle golfisty a po každém odpalu mu říká: „Stojíte příliš blízko míčku." Golfista upraví svůj postoj a provede další odpal, načež profík opět prohodí: „Pořád ta stejná věc, jste příliš blízko u míčku."
Golfista si znovu ještě více odstoupí a odpálí. Takhle zahraje dalších deset úderů a situace se stále opakuje. Hráč už je úplně zoufalý a oboří se na profíka: „Co mi to, sakra, pořád říkáte, o čem to mluvíte!"

Celý článek...

Strana 6 z 84

6

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...