Spa Hotel Ulrika
Golfová zábava

Zatímco oni prolomí hranici paru, on vždy zahraje nad 90. Na konci sezony se jich proto ptá, v čem spočívá jejich tajemství. „Je to naše víra," odpoví sborově. „Jdeme do synagogy, studujeme tam, modlíme se, dodržujeme naše svátky a pak, když v neděli vyrazíme na golf, zahrajeme parádní kolo.
Protože onen hráč zoufale touží hrát také tak dobře, konvertuje, začne chodit do synagogy, modlit se, slavit svátky... S napětím tak čeká na jaro, kdy začne sezona. Jakmile ten den nadejde, potká se s přáteli na prvním a oni opět hranici paru, zatímco on zase zahraje nad 90. Frustrovaně jim vysvětluje, že konvertoval, modlil se, studoval, ale na jeho hře se to neprojevilo ani trochu.

Celý článek...

"Víte od čeho jsou na měsíci krátery?"
"Ano, odpověď je jednoduchá..." nenechává se zaskočit profík.

Celý článek...

Golfista se táže kedíka: „Jak se vám líbí moje hra"?

Celý článek...

Na dotaz, co by si přál, odpovídá: „Našel jsem si toho nejlepšího učitele golfu, trénuji každý den a myslím, že se docela rychle zlepšuji. Podívejte se, prosím, kam až se s tímto poctivým přístupem dostanu do roka a do dne."
„Vidím to nejkrásnější golfové hřiště na světě, spoustu jásajících lidí, televizní kamery a obrovský pohár, který se bude právě teď předávat neznámému a nečekanému vítězi," věští kartářka.
„A co já? Vidíte tam někde i mě?" ptá se vzrušeným hlasem golfista.

Celý článek...

Soudce se přes brýle na mládence podívá a táže se ho: „Už jste někdy přísahal?"
Mladý muž se nehybně dívá před sebe a neříká nic.

Celý článek...

Při odchodu do důchodu obdržel na rozloučenou od svých spolupracovníků set golfových holí. S golfem sice předtím žádné zkušenosti neměl, ale řekl si, proč to nezkusit.
Hned další den vyrazil na veřejné hřiště, kde si najal místního trenéra. Znuděný profík ukázal naprostému začátečníkovi držení hole, švih, postoj a okamžitě s ním vyrazil na první jamku cvičné akademie.
Muž natýčkoval, párkrát přešlápl, několikrát komíhl holí a pak poslal míč nádhernou ranou přímo na grín, kde se míč zastavil jen centimetry od jamky.
„A co teď?" ptá se důchodce užaslého profíka.
Ten se rychle vzpamatuje a odpovídá: „Teď už jen doklepnete míč do jamky."

Celý článek...

Strana 5 z 81

5

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...