Golfová zábava

Čtveřice se chystá na odpališti jedenácté jamky ke hře, když v tom se k nim žene osamocený golfista z greenu desáté jamky.

Celý článek...

Dva kamarádi seděli v klubovně, diskutovali o vybavení a po chvilce hovoru došla na řadu dřeva.
„Podle mého názoru je nejlepším dřevem v mém bagu trojka. Už mě dostala z tolika potíží, že si na všechny ani nevzpomenu," kasá se Tom.
„Tak to teda nesouhlasím," oponuje Karel. „Nejlepší dřevo v mém bagu mě dostalo z více potíží, než by zmohly všechny trojky dřeva na celé planetě."

Celý článek...

Na pomoc si vezme kedíka, který se bez přestání dívá na hodinky. Golfista už to nevydrží a dotčeně se ptá: „Můžete mi říct, proč neustále sledujete hodinky?"

Celý článek...

Před hrou si Petr umínil, že se bude tentokrát hlídat ve vyjadřování svých emocí. Jako naschvál se mu ale vůbec nedařilo, a tak se hned na druhé jamce neudržel a peprně si zaklel.
Farář k němu s nevolí vzhlédl a říká: „Petře, Petře, všimněte si, že ani nejlepší golfisté taková slova nepoužívají!"

Celý článek...

První: „To stoupání je rok co rok příkřejší!"
Druhý: „A ferveje jsou delší."
Třetí: „A bankry stále hlubší..."

Celý článek...

Rozladěný sváteční golfista, který měl po tom, co utopil pár míčků ve vodních nástrahách a pěkně posekal okolní raf, už na osmé jamce 26 nad par, nervózně hledal důvod, na který by svou špatnou hru mohl svést.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...