Eset
Golfová zábava

Soudce se přes brýle na mládence podívá a táže se ho: „Už jste někdy přísahal?"
Mladý muž se nehybně dívá před sebe a neříká nic.

Celý článek...

Při odchodu do důchodu obdržel na rozloučenou od svých spolupracovníků set golfových holí. S golfem sice předtím žádné zkušenosti neměl, ale řekl si, proč to nezkusit.
Hned další den vyrazil na veřejné hřiště, kde si najal místního trenéra. Znuděný profík ukázal naprostému začátečníkovi držení hole, švih, postoj a okamžitě s ním vyrazil na první jamku cvičné akademie.
Muž natýčkoval, párkrát přešlápl, několikrát komíhl holí a pak poslal míč nádhernou ranou přímo na grín, kde se míč zastavil jen centimetry od jamky.
„A co teď?" ptá se důchodce užaslého profíka.
Ten se rychle vzpamatuje a odpovídá: „Teď už jen doklepnete míč do jamky."

Celý článek...

A to až do té doby, než se dostane do flightu se začátečníkem. A co osud nechtěl, zrovna jemu džin omylem zahrál míčem. Poté, co zjistil, čeho se dopustil, s úsměvem a omluvou se představil a nabídl postiženému golfistovi splnění jednoho přání.
Golfista se na chvíli zamyslel a říká: „Vždycky jsem si přál zahrát si golf na Seychelských ostrovech, avšak nepřekonatelně se bojím létat, a ani do lodi mě nikdo nedostane. Dokázal byste vybudovat přes oceán silnici, abych si na Seychely mohl kdykoli zajet autem?"
Džin lehce zneklidní a snaží se spoluhráči vysvětlit, že tento úkol je opravdu velmi obtížný. Nabízí mu, aby si vybral něco jiného, že v tom mu již zcela jistě vyhoví.

Celý článek...

Profík, který ji trénoval, jí dal na prvním odplišti poslední rady, podíval se, jak odpálila, a odešel. Osud byl ale krutý a hned na druhém odpališti ženu bodla včela tak nepříjemně, že se rozhodla vrátit a vyhledat ošetření.
Když ji profík zahlédl u klubovny, hned k ní přistoupil: „Stalo se něco, s čím bych vám mohl pomoci?"
„Ale, mezi první a druhou jamkou mě bodla včela," odpovídá mladá žena.

Celý článek...

„Proč se stále díváte na hodinky?" ptá se golfista svého kedíka.

Celý článek...

Když míček letí doprava, nazývá se to šlajs. Když míček letí doleva, je to húk. A když se míček trefí rovně?

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...