Golfová zábava Golfový vtip týdne: Nedoslýchavý džin

Přátelé stojí na odpališti a čekají, než se uvolní green. Jeden z nich si chce zapálit, ale nemůže najít sirky. Druhý vytáhne nádherný půlmetrový, zlatem zdobený podpalovač a připálí mu.
„Kde jsi proboha vzal něco tak vzácného?" reaguje ten první.
„Mám v bagu láhev s džinem, který splní každé přání. Že nevěříš? Tak si to vyzkoušej sám!" vysvětluje druhý a podává mu láhev.

To moc rád, natěšeně reaguje ten první, otevírá láhev a na džina, který z ní rozespale vykukuje, bez rozmyšlení vyhrkne: „Chci deset miliónů kaček! A hned!

Džin zamžourá očima, něco zamumlá a ztratí se zpět dovnitř láhve. Chvíli se nic neděje, pak ale najednou ztmavne obloha a na zem se snesou miliony kachen, které pokryjí celé hřiště... Golfista drží láhev v ruce a nechápavě kroutí hlavou.

„Víš, byl jsi moc rychlý. Já ti ani nestačil říct, že ten džin je nejspíš nedoslýchavý. Copak si opravdu myslíš, že jsem po něm chtěl půlmetrový podpalovač?" vysvětluje druhý golfista, když uklízí láhev s džinem zpět do bagu.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...