Vincentka-golfinfo

GarminMajitelé vybraných chytrých hodinek Garmin mají nyní poprvé možnost v Česku využít výhod systému bezkontaktních plateb Garmin Pay™. Podporu služby Garmin Pay™ představila v České republice jako první MONETA Money Bank. Pro její zákazníky jsou platby Garmin Pay™ k dispozici ve spojení s platebními kartami Visa a Mastercard.

Uživatelé chytrých hodinek Garmin řady Vívoactive 3, Forerunner 645, Fenix 5 Plus a D2 Delta s podporou technologie Garmin Pay™ mohou do svých zařízení nahrát platební kartu Visa nebo Mastercard vydanou MONETA Money Bank a využívat hodinky k rychlému, jednoduchému a bezpečnému placení u všech obchodníků s bezkontaktním terminálem.

Platby hodinkami jsou bezpečnější
Hodinky při platbě používají otisk platební karty, který je v hodinkách uchován v tzv. peněžence. Na rozdíl od klasické platební karty hodinky během transakce nepředávají citlivé informace o čísle účtu, kartě nebo platnosti, ale nahrazují je jedinečným digitálním identifikátorem (tokenem). Platby hodinkami jsou proto v porovnání s klasickými platebními kartami bezpečnější.

Hodinky jsou nejblíže k platebnímu terminálu
„Americká značka Garmin dnes patří k vedoucím světovým výrobcům sportovní elektroniky, včetně sportovně zaměřených chytrých GPS hodinek. Díky dlouhé výdrži a vysoké odolnosti jsou hodinky Garmin vhodné do extrémních podmínek, ve kterých je nošení platebních karet nebo chytrých telefonů riskantní. Sportovci a aktivní uživatelé tak mají díky Garmin hodinkám možnost nosit svoji peněženku neustále s sebou. Spojení plateb s hodinkami je logické, zápěstí ruky je k platebním terminálům ze všech peněženek nejblíže," uvedl marketingový ředitel Garmin Czech s.r.o. Ivo Steiner.

Hodinky Garmin jsou kompatibilní s chytrými telefony s operačními systémy Android a iOS. Ve spojení s nimi nabízí chytré funkce, jako je zobrazování příchozích a ztracených volání, sms zpráv, emailů a dalších notifikací z mobilního telefonu. Mezi hlavní přednosti hodinek patří možnost podrobného měření a vyhodnocení většiny sportovních disciplín, včetně běhu, jízdy na kole, plavání, lyžování, golfu a dalších. Sportovní funkce hodinek a platby Garmin Pay™, jsou plně funkční i bez přítomnosti mobilního telefonu nebo platební karty.

V souvislosti se spuštěním bezkontaktních plateb Garmin Pay™ v České republice jsme ve spolupráci s MONETA Money Bank a společností Mastercard připravili pro zákazníky MONETA Money Bank akci na výhodnější nákup hodinek Garmin vívoactive3. Hodinky Garmin vívoactive3 platby Garmin Pay™ podporují a patří k nejoblíbenějším modelům současných chytrých hodinek značky Garmin.

Akce je k dispozici na stránkách https://www.garmin.cz/garmin-pay/9De, 200 nejrychlejších zájemců o platby Garmin Pay™ má možnost získat hodinky za akční cenu 4.990 Kč s DPH (doporučená maloobchodní cena 7.490 Kč s DPH). Pro získání akční ceny je potřeba v nákupním košíku zadat jako slevový kód prvních 6 cifer vaší MONETA Money Bank platební karty. MONETA Money Bank je první a zatím jediná banka na území České republiky, která podporu bezkontaktních plateb Garmin Pay nabízí.

Zdroj: Garmin


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...