Vincentka-golfinfo

Srixon polozkaSrixon uvádí na scénu již třetí generaci míčů Q-Star Tour, slibující špičkový výkon a měkčí pocit. Míčky se prodávají od půlky února, podobně jako u předchozí verze výrobce nabízí čistě bílou (Pure White) a žlutou (Tour Yellow) variantu.

„Nové Q-Star Tour nahrazují túrový model AD333, abychom hráčům i nadále nabízeli třívrstvý míč," vysvětluje prezident evropské sekce Srixonu Lionel Caron. „Jedná se o model túrového kalibru, který se nachází mezi populárním AD333 a modely řady Z-Star. Pokud nedokážete švihat tak rychle jako profesionální golfisté, a přesto vyžadujete perfektní výkon a měkký kontakt, je tento míč právě pro vás," upřesňuje.

Za tím účelem novou generaci vylepšili o nové jádro s rychlou vrstvou (FastLayer), díky níž se na míč přenáší větší rychlost, tudíž docílíte větší vzdálenosti, zatímco uretanový obal SeRM nabízí maximum spinu a schopnost míče po dopadu rychle zastavit.
Uvedené jádro (Fastlayer) je pro třetí generaci míčů stěžejní. Díky jeho postupnému přechodu od měkkého vnitřního jádra směrem k pevnějšímu okraji se FastLayer chová jako tisíce vrstev, což přináší prodloužení ran i měkký kontakt bez jakýchkoliv kompromisů.

Novinku samozřejmě opatřili také vlastní technologií Spin Skin spolu s materiálem Slide-Ring (SeRM), což, jak už golfisté věci znalí vědí, je uretanová složka tvořící součást obalu. Díky ní drážky holí více dosednou k míčku. Tím se zvýší tření, takže míčku udělíte snáze požadovanou rotaci a úder budete více kontrolovat. Právě to je u ran do greenu podstatné.
V neposlední řadě pracovali s prvky usnadňujícími vyrovnání míčku, abyste snáze mířili. A větší přesnost se určitě pozitivně promítne v hráčově sebevědomí. Dobrá zpráva na závěr – tucet míčků pořídíte za velmi přijatelných 40 euro.

KLÍČOVÉ TECHNOLOGIE
Nová vrstva jádra
Nové jádro s rychlou vrstvou přináší vzdálenost a měkký pocit při odpalu. Děje se tak díky konstrukci sestávající z měkkého vnitřku, od něhož směrem k vnějšímu okraji roste pevnost hmoty.

Nový povrch Spin Skin spole s tzv. SeRM
SeRM, nový uretanový obal z pružně spojených molekul umožňuje, aby drážky wedží i želez těsněji dosedly k míčku. Tím se zvýší tření a snáze docílíte rány s potřebnou rotací.

Další usnadnění vyrovnání míčku
Po stranách míčku doplnili prvky usnadňující vyrovnání. Hráči je ocení zejména při rozhodujících patech.

Vzorek dimplů
388 dimplů tvořících vzorek je seskupeno tak, aby pomáhaly v pronikavém letu míčku, a to za jakýchkoliv podmínek. Redukují odpor vzduchu a podporují vztlak, což přispívá k prodloužení vzdálenosti.

Stránky výrobce: www.srixoneurope.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...