Vincentka-golfinfo
Výbava Adidas se konečně odvázal…

Prouzova 700px

Adidas_polo…a uspořádal módní přehlídku v newyorském Milk Studios s výhledem na řeku Hudson, kde uprostřed nových botiček a holí TaylorMade kmitali číšníci a servírovali miniaturní předkrmy. To by samozřejmě žádný „odvaz“ nebyl, pokud by se nás jeden z předních výrobců golfového oblečení i obuvi nerozhodl překvapit. Čím?

Zcela odlišným stylem oblečení. Po relativně konzervativních kolekcích přichází nová řada zvaná Fashion Performance, jež se od předchozích modelů nápadně liší.
„Za to, že jsme vyšli vstříc techničtějšímu i sportovnějšímu vzhledu, si zasloužíme uznání,“ sdělil výkonný ředitel uskupení TaylorMade-adidas Mark King při příležitosti prezentace nové módní řady, tolik nepodobné tradičním „uniformám“ z posledních let.
Adidas jí „vyhlásil válku“ někdejšímu konzervativnímu stylu a vykročil „divočejším“ a „mladším“ směrem. Ten nezastírá, že  inspiraci čerpal i z ulice, ať už jde o jasné barvy nebo výrazně oddělené pruhy. I když se vrací ke svému retro logu, tentokrát uzavřeném v oválu, používá výrobce nejmodernější technologie jako např. rychle schnoucí vlákna ClimaCool.

Testovacím „předjezdcem“ nové kolekce bude Australan Jason Day, který už letos na PGA zaujal svými výsledky, nyní bude na hřišti k nepřehlédnutí díky svěžím barvám.

adistreetPři příležitosti uvedení řady Fashion Performance Adidas Golf představil i novou barvami hýřící obuv adiSTREET, čímž se přidává k několika dalším výrobců, kteří se nechali rovněž oslovit street stylem. Kožené boty jsou místo spajků opatřeny gumovými výstupky, takže s nimi nemusíte pouze na hřiště, ale klidně v nich můžete vyrazit do města za nákupem i za zábavou.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...