Spa Hotel Ulrika

olomouc-cg-250Dobrá zpráva pro všechny golfisty! Central Golf Club, který spojil golfové resorty Golf Kaskáda Brno a Golf & Ski Ostravice, rozšiřuje možnosti hry pro své členy na další hřiště. Na základě dohody se dalším partnerským hřištěm stává Golf Resort Olomouc.

„Jsme velmi rádi, že jsme se dohodli a našim současným i budoucím členům dokážeme dát skvělou nabídku hry na třech golfových hřištích. Pokud k tomu připočteme další dodatečné slevy díky věrnostnímu programu GOPASS jakož i to, že členství v Central Golf Clubu zůstává na své původní úrovni, je to velkorysá nabídka," informoval Jan Kastner z Tatry Mountain Resorts, a.s. (TMR).

Společnost podepsala partnerskou smlouvu s Golf Resort Olomouc na dva roky. Všechny tři golfové resorty jsou od sebe vzdáleny do hodiny jízdy autem, což ještě více přidává na atraktivitě celého projektu.

„Z našeho pohledu dává celá spolupráce skvělý smysl. Geograficky se naše hřiště nachází přesně na půli cesty mezi Kaskádou a Ostravicí, navíc s dobrou dostupností. Všechna tři hřiště jsou velmi pestrá a zároveň každé specifické svým charakterem. Golfistům se tak díky spolupráci otevírají nové brány, jichž jsme velkými příznivci. Na fungování Moravského golfového trojúhelníku se už velice těšíme," dodává Jan Kalabis jr. z Golf Resortu Olomouc, v rámci kterého působí klub s přibližně 730 členy.

Díky všem čtyřem spolupracujícím klubům si tak na Moravě můžou tři hřiště za zvýhodněných podmínek užívat téměř 3 tisíc golfistů. Jejich počet ale zdaleka není konečný. Smlouva podepsaná mezi TMR a Golf Resort Olomouc představuje pilotní projekt obchodní spolupráce TMR v golfovém segmentu.

„V podobném duchu chceme rozšířit naše aktivity a začít spolupracovat i s dalšími resorty. Už dnes jednáme s dalšími hřišti, které by mohly přibýt do nabídky Central Golf Clubu. Kromě partnerské - obchodní spolupráce nabízíme našim budoucím partnerům i možnost zajištění provozu jejich resortů," doplnil Jan Kastner.

Zmiňovaný Central Golf Club je projektem společnosti Tatry Mountain Resorts, .a.s.. Jejímž cílem je díky atraktivním podmínkám a bez vstupních poplatků přilákat ke golfu širokou veřejnost a rozšířit řady golfistů o další nadšence aktivního odpočinku. V současnosti má Central Golf Club již více než 500 členů. Jelikož golfových resortů ve zprávě TMR by mělo být v budoucnu více, rozšiřovat se bude i pole působnosti Central Golf Clubu a možnosti jeho členů na hru za skvělých podmínek i na dalších hřištích.

Jak si zahrát všechna hřiště za jednu cenu, také nabízí produkt „šikovná permanentka". Kde při zakoupení permanentky za 3 tisíce pět set korun můžete využít 6 Green Fee na 9 jamek, na jakémkoli hřišti v síti Central Golf Clubu. Stejně tomu je u permanentky za 5 tisíc korun, s 10 předplacenými Green Fee na 9 jamek. Největší výhodou těchto produktů napříč určitě je fakt, že se nemusíte limitovat. Hru si můžete vybrat kdykoli, kdekoli a při jakémkoli rozdělení fee na 9 jamek, nebo 18 jamek.

Do golfového segmentu vstoupila společnost TMR poprvé na začátku října 2018 podpisem nájemní smlouvy s Golf & Ski resort Ostravice, ke kterému o pár měsíců na to přibyl i Kaskáda Golf Resort Brno.

Zdroj: TZ


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...