Spa Hotel Ulrika

black-bridge10V sobotu 16. března oficiálně odstartujeme novou golfovou sezónu. Ani letos jsme přes zimu nelenili a připravili pro Vás spoustu novinek a vylepšení.

Tak to pojďme společně odpálit:
Upravili jsme přední část greenu na jamce č. 5 a č. 14. Greenkeepeři tak budou moci navrtat více různorodých pin pozic.
Vyvýšili jsme úroveň pánských (bílých) odpališť na jamce č. 5 pro lepší přehled a komfort hráčů.

Zakoupili jsme nové buggy a postavili pro ně nové parkovací stání s dobíjením hned u klubovny. Náš vozový park tak aktuálně čítá celkem 25 buggynek. Nově Vám autíčka budeme zapůjčovat na konkrétní čísla.
Na parkovišti od letoška najdete dobíjecí stanici pro elektromobily. Dobíjení je pro hráče a hotelové hosty zdarma.

Novinky jsou i u greenkeeperů. Pořídili jsme nový stroj John Deere. A protože nám není lhostejné prostředí, ve kterém provozujeme resort, od této sezóny jsme se rozhodli upravovat hřiště organickými hnojivy.
K jednorázovému zapůjčení nebo k vícedennímu pronájmu pro Vás máme nové kompletní golfové sety holí.

Zapojili jsme se do projektu Prague Golf Card – regionální golfové karty pro Prahu a okolí. Posledních pár dní máte možnost při nákupu této karty využít zvýhodněnou nabídku klubového členství s 50% slevou za 1 500 Kč.

V letošním roce opět nebudou chybět naše turnajové série Cool Golf Tour, Prague Senior Golf Tour, Ladies Days a dětská túra MiniMyš. Novinkou je možnost zakoupení předplacených her na Cool Golf Tour 6+1 fee zdarma a na seniorskou túru, která se letos bude hrát na všech pěti hřištích zapojených do projektu Prague Golf Card. Výhodně i v této túře můžete zakoupit permanentku 3+1 fee zdarma na našem hřišti.

Kredit Play se stále více profiluje jako univerzální golfová peněženka. Letos z něj nově pořídíte i permanentky na Cool Golf, resp. Senior Tour i regionální kartu Prague Golf Card. S kreditem si tak zahrajete celkem na osmi českých hřištích.
Stejně jako každý rok, i letos pořádáme Den otevřených dveří pro negolfovou veřejnost. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo by si chtěl vyzkoušet golf, přiveďte ho v neděli 31. března k nám. Doprovodný program bude tentokrát opravdu našlapaný a i golfisté si přijdou na své. Mrkněte na program.

GOLF RESORT ČERNÝ MOST a.s.
Národních hrdinů 891, 190 12 Praha 9
http://www.grcm.cz


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...