tmr golf banner 750Sezóna 2020 byla pro provozovatele golfových hřišť pořádnou zkouškou. Prověřila nejen to, kolik jsou golfové resorty schopny vydržet, ale i to, jak rychle umí reagovat a přizpůsobit své služby. Jak to v podobných případech bývá, takovéto zkoušky však s sebou nesou i velké příležitosti.

Jednu velkou příležitost dostal samotný golf. Z resortů provozovaných společností TMR se po uvolnění jarních restrikcích a zákazů ozývalo "máme plno". A to byla ta chvíle, kde obsazenosti narostly na maximum. Sport jako je golf dostal velmi pozitivní "PR", jelikož lidé začali tento venkovní sport vnímat jako velmi bezpečný sport v době covidové. Takřka i ti co s golfem dlouho koketovali, zdali začít a kdy, teďka přišla jejich pravá chvíle. Golfové resorty zaznamenali nárust nových hráčů.
„V golfových resortech na Kaskádě i na Ostravici jsme tohoto pozitivního faktoru dokázali využít a náběhovou vzrůstající křivku poptávek proměnit ve uskutečněné zákazníky. Zrealizovali jsme několik velkých a prestižních golfových turnajů, nespočet zajímavých konferencí a také krásné romantické svatby." popisuje Mgr. Petra Janeczková. V letních měsících se podařilo držet obsazenost hotelů i hřišť velmi vysoko. „Zde velké díky patří také našim klientům a domácím golfistům. Ukázalo se, že golfová komunita je velmi silná a nezanevřela na své domácí ani partnerské resorty." chválí ředitel golfového segmentu TMR Mgr. Jan Kastner.

"I když sezóna 2020 byla slovy "zvláštní", tak byla přece jen báječná. Ostravické hřiště nabídlo v tomto roce neskutečnou kvalitu, takto to hodnotíme díky velmi častým kladným slovům v referencích hráčů. Z důvodu omezeného cestování navštívilo Ostravici tuto sezónu více hráčů na vícedenní pobyty, kdy si zahráli na více hřištích v regionu a opravdu mohli srovnávat. I když odpadly velké komerčního turnaje, nahradili jsme je turnaji menšími s lokálními partnery a věřte, že bylo z čeho vybírat. V rámci skupiny TMR jsme "rozcestovali" golfisty po Moravě a takto to bude určitě i v sezóně 2021, " říká Slávek Dufek za Golf & Ski Resort Ostravice.
Největší zásluhu na rozcestovaní golfistů mezi resorty provozovanými TMR a jejich partnerskými hřišti měl nový produkt - Golfová Sezónka. Tento produkt se velmi osvědčil a je našim záměrem v něm nadále pokračovat a přidávat další hřiště. V tuto chvíli jsou v Golfové Sezónce zaražený čtyři resorty - Ostravice, Kaskáda, Olomouc a pohraniční slovenská Skalica. Na výběr je ze dvou typů sezónky, přičemž hry a místa si mohou klienti jakkoli kombinovat.
V golfovém resortu Kaskáda Brno měli mimo fungující Golfovou Sezónku radost také z vytíženosti ubytovacích kapacit. "Velký pokrok v této sezóně udělal hotel. Byl to segment, který šel výrazně nahoru. V létě k nám jezdili celé rodiny s dětmi a tak si mohli společně užít krásné prázdniny na moravské půdě. Kde jsme jako golf samozřejmě velmi strádali byly velké korporátní turnaje a jiné firemní eventy, na které jsme u nás zvyklí a připraveni. Věříme, že v příštím roce se veškeré aktivity opět obnoví a najedeme na kvalitní sezónu, na kterou se všichni velmi těšíme, "potvrdil Radek Běláč z Kaskády.
Dalším příjemným faktem končící se sezóny je narůst golfistů v Central Golf Clubu (CGC), kde po druhé sezóně jeho existence je doposud přes 400 člen. Nabídku a typy členství v CGC se v příští sezóně nebudou nijak měnit, a tak podmínky a výhody zůstanou stále Stejné.
Novinky připravuje TMR v odvětvích golfových turnajů. V letošním roce v rámci TMR PREMIUM TOUR společně s partnery uspořádali 3 prestižní turnaje, o které byl velký zájem. Mimo turnaje korporátní budou hřiště pokračovat i v takzvaných turnajích "Open" napříč všemi partnerskými resorty.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...