Spa Hotel Ulrika

Pysely-2019-250Sedm her na pěti hřištích od 6 290Kč s možností sdílení her z karty mezi přáteli. To je Prague Golf Card! Díky spolupráci Loreta Pyšely, Black Bridge, Zbraslav, Beřovice a Mstětice vznikla nabídka hry na těchto pěti oblíbených hřištích.

PGC nabízí řešení pro všechny hráče, kteří se nechtějí vázat na jedno hřiště. Na své si přijdou také turnajoví nadšenci a rodiče s dětmi mohou díky PGC prožít ty nejlepší golfové prázdniny!

Rok 2019 byl z hlediska Prague Golf Card především ve znamení sběru reakcí golfistů na náš nový produkt. Vyslechli jsme si desítky hráčů, držitelů karet i golfistů, kteří se o kartu zajímali. Reakce mířily převážně směrem k větší flexibilitě využití karty. Pro rok 2020 jsme se tedy dohodli na novinkách, jež činí PGC uživatelsky příznivější ve všech ohledech. Co vám tedy nová Prague Golf Card nabídne?

Co zůstává, je možnost sedmi her na pěti hřištích v Praze a blízkém okolí za cenu 6 290 Kč ve všední den a 7 590 Kč bez omezení dnů v týdnu. Novinkou číslo jedna, je možnost odehrát tyto hry alespoň na třech hřištích z výběru. Na svém oblíbeném hřišti tak můžete odehrát až pět her. Nově je PGC sice vázána na jméno držitele karty, ale samotné hry z karty může po autorizaci držitelem čerpat větší počet hráčů. Jinak řečeno, PGC je nyní přenosná. Můžete si tak koupit jednu kartu do rodiny, nebo pro partičku golfových přátel. Poslední novinkou je možnost využít 20% slevu na buggy při čerpání hry z PGC.

Pro rodiny si hřiště PGC připravila opět prázdninovou akci. Držitelé PGC budou moci v rámci své hry vzít dítě do 16 let s sebou na hřiště a zaplatí za něj jen symbolickou 1 Kč. Letní prázdniny tak rodina může mít nabité golfem a výrazně tak za svou hru ušetří.

Prague Golf Card může být mimo jiné pěkným vánočním dárkem pro vaše blízké a přátele. PGC si můžete zakoupit na recepcích hřišť zapojených do projektu nebo jednoduše online na www.praguegolfcard.cz. Těšíme se na vás na našich golfových hřištích v roce 2020. Váš tým Prague Golf Card!

Zdroj: Prague Golf Card
Více informací na www.praguegolfcard.cz


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...