Spa Hotel Ulrika

MSK uvodni-foto-250Moravskoslezský kraj oplývá nejen překrásnou přírodou pohoří Beskyd a Jeseníků, ale známý je především svými technickými památkami. Nejvyšší hora Moravskoslezského kraje je Praděd (1492 m). Je zde řada lyžařských středisek, síť běžkařských tras a cyklostezek. Rozprostírají se zde Horské lázně Karlova Studánka, kde se léčí problémy dýchacího ústrojí. Bylo prokázáno, že je zde nejčistší vzduch ve střední Evropě. Také golf má v Moravskoslezském kraji dlouhou tradici. Nachází se zde velký počet golfových hřišť, patřících k nejstarším v České republice. Přijďte si do kraje industriálního bohatství zahrát nejenom golf, ale udělejte si čas na návštěvu dalších zajímavých míst.

MSK vitkovice-250Dolní Vítkovice
Monumentální technický areál je národní kulturní památkou. Byl zapsán na seznam Evropského kulturního dědictví. Bývalý plynojem se proměnil v unikátní multifunkční aulu GONG, která slouží k pořádání kongresů, výstav, vzdělávacích akcí, divadelních představení atd. U6 – Malý svět techniky je interaktivní muzeum ve stylu knih Julese Verna. A ve Světě techniky (STC) naleznete atrakce ze světa přírodních i technických věd.
W: www.dolnivitkovice.cz


MSK hukvaldy-250Hrad Hukvaldy
Hradní zřícenina Hukvaldy je jednou z největších ve střední Evropě a druhou největší na Moravě. Kamenný hrad byl založen ve 13. století a nebyl nikdy dobyt. Zničil jej až požár v 18. století, nyní je zčásti restaurován. Lákadlem je také obora s daňky a muflony. Hukvaldy jsou každoročně dějištěm Mezinárodního hudebního festivalu Janáčkovy Hukvaldy. Festival se koná na počest místního rodáka, významného hudebního skladatele Leoše Janáčka.
W: www.hradhukvaldy.eu

 


MSK Hradec-nad-Moravici-250Zámek Hradec nad Moravicí
Hradec nad Moravicí tvoří vstupní bránu do malebného údolí řeky Moravice a jeho dominantou je komplex Bílého a Červeného zámku spolu s přilehlým rozsáhlým anglickým parkem. Na zámku pobývali hosté jako L. van Beethoven, W. A. Mozart, F. Liszt, N. Paganini, J. Mánes. Na počest slavného hudebního skladatele se zde od roku 1961 koná hudební soutěž mladých klavíristů a houslistů Beethovenův Hradec.
W: www.zamek-hradec.cz


MSK stramberk-250Štramberk
Na svazích Zámeckého kopce bylo v druhé polovině 14. století založeno město Štramberk. Městu i širokému okolí vévodí zřícenina hradu Štramberk s válcovou věží zvanou Trúba. V přilehlých křivolakých uličkách stojí na vysokých podezdívkách roubené domky, které postavili valašští řemeslníci v 18. a 19. století. Většina těchto valašských roubených cha¬lup je pro svůj neopakovatelný ráz architektonickou raritou v rámci celé České republiky.
W: www.stramberk.cz


MSK tatra-250Technické muzeum TATRA v Kopřivnici
Ve zcela unikátním Technickém muzeu v Kopřivnici je zachycena téměř stopadesátiletá historie automobilky Tatra od doby, kdy byl roku 1897 vyroben první automobil v Rakousko-Uhersku, nazvaný Präsident.
W: www.tatramusem.cz

 

 


MSK Karlova-Studanka-250Horské lázně Karlova Studánka
Horské lázně Karlova Studánka jsou obklopeny horským prostředím s vynikajícími klimatickými podmínkami a jsou ideálním místem pro léčbu dýchacích cest. K dispozici jsou solná jeskyně, bazén se slanou vodou, infrasauna, finská sauna a tepidárium. Přírodním léčivým zdrojem je minerální voda s vysokým obsahem kyseliny uhličité a přírodního oxidu uhličitého. Lázeňský komplex se skládá z kompaktního celku dřevěných staveb v empírovém slohu.
W: www.horskelazne.cz


logo MSK RGB 250web: www.severnimoravatravel.cz
fb: www.fb.com/northmoravia

 

 

MSK Jak-smakuje-MSK-650

 
MSK celadna-250Prosper Golf Resort Čeladná
Golf Resort Čeladná s PGA historií je jeden z největších golfových areálů ve střední Evropě. Neustále se rozšiřuje nejen svými službami, ale i vybavením. V letošní sezoně otevřen nový hotel přímo na hřišti.
• 18jamková hřiště: The Old Course, The New Course a The European Course projektovaná španělským PGA architektem Miguelem Ángelem Jiménezem
• cvičné tréninkové plochy (putting, chipping, driving), PRO-SHOP, půjčovna golfových holí, kongresová hala, restaurace Golf
• ubytování: Club Apartmets
• kontakt:
o +420 558 440 410 (411), +420 603 166 697
o Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
o www.prosper-golf.cz


MSK Ostravice-250Golf & Ski Resort Ostravice
Hřiště je situováno mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd, Lysou horou a Smrkem, na úpatí hory Žár v obci Ostravice. Jedná se o mistrovské golfové hřiště.
• 18jamkové hřiště typu parkland (par 72) projektované Chrisem Johnsonem, který má na svém kontě řadu hřišť v Evropě a Africe.
• driving range s krytými kójemi a cvičné plochy pro krátkou hru
• golfová klubovna s komfortním wellness, šatny a sprchy, restaurace, bary a 3 konferenční místnosti
• ubytování: Green Inn Hotel
• kontakt:
o +420 737 207 332 (Slavomír Dufek)
o Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
o www.ostravice-golf.cz


MSK silherovice-250Park Golf Club Ostrava (Šilheřovice)
V kouzelném prostředí zámeckého parku s dominantou Rothschildova zámku se ve vzácné symbióze snoubí golfové hřiště s nádhernými staletými stromy z celého světa, poskytujícími příjemný stín.
• 18jamkové hřiště projektované Ing. Janem Cieslarem
• klubovna na břehu zámeckého jezera, driving range, putting a chipping green, restaurace, golf shop, golfová škola
• ubytování: Hotel U sv. Jana (100 m od resortu)
• kontakt:
o +420 595 054 144, +420 722 288 422
o Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
o www.golf-ostrava.cz


MSK Lipiny-250Golf Resort Lipiny
Veřejností nejlépe hodnocený golfový areál, který figuruje v desítce nejlepších hřišť v České republice. Dominantou areálu je replika těžební věže, z níž je krásný výhled na golfové hřiště.
• 18jamkové hřiště (9jamkové mistrovské a 9jamkové veřejné hřiště)
• osvětlené cvičné plochy, restaurace, konferenční prostory
• kontakt:
o +420 596 311 455, +420 725 044 292
o Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
o www.golflipiny.cz


MSK Kravare-250Silesia Golf Resort Kravaře
Staleté stromy a množství vodních kanálů a jezírek určují charakter hřiště Silesia Golf Kravaře s rozlohou parku obdivuhodných 80 hektarů. V areálu golfového resortu se nachází Zámek Kravaře, perla slezského vrcholného baroka.
• 18jamkové hřiště
• driving range, putting green, restaurace, golf shop
• kontakt:
o +420 553 673 202, +420 724 106 804
o Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
o www.golfkravare.cz


MSK Ropice-250Ropice Golf Resort
Poloha osmnáctijamkového hřiště poskytuje úžasné panoramatické výhledy na masiv Slezských Beskyd, jimž dominuje Javorový vrch. Ropice Golf Resort nabízí hráčům skvělý požitek ze hry na mistrovském hřišti linksového charakteru.
• 18jamkové hřiště (par 72)projektované špičkovým rakouským architektem Hansem Georgem Erhardtem
• kontakt:
o +420 737 208 892
o Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
o www.beskydygolf.com


Golfový Klub Hukvaldy
Pod Hukvaldským hradem, v malebném prostředí rodiště hudebního skladatele Leoše Janáčka, se rozprostírá na 16 hektarech pozemku golfové hřiště s HCP statusem, EGA a normou. Hřiště zajišťuje podmínky pro hru i nejmenších dětí a svou koncepcí je přizpůsobeno jak začínajícím, tak pokročilým golfistům.
• 11jamkové hřiště (par 64) projektované renomovaným golfovým architektem Jiřím Veldenem
• klubovna, ubytování v penzionu Roubenka
• kontakt:
o 420 732 241 322
o Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
o www.golfhukvaldy.cz


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...