Hotel Ulrika Louda 250Moderní lázeňský komplex Ulrika, nedávno kompletně zrekonstruovaný ve stylu Art deco, je synonymem pohostinnosti, komfortu a individuálního přístupu ke každému klientovi. Na jeho znovuzrození má velkou zásluhu jeho generální ředitel Luděk Louda. Povídali jsme si nejen o ranných začátcích, ale i o tom jaké jsou jeho nynější cíle ve vedení hotelu.

Vášeň pro hotely a golf
Po dlouholeté práci v osobní letecké dopravě u ČSA a cizích leteckých společností začal kariéru v hotelnictví, napřed krátce v Praze a později opět v zahraničí. Velkou výzvou bylo otevření třech luxusních hotelů mezinárodních řetězců, účast na doposud největším projektu výstavby nového rozsáhlého hotelového komplexu ZOH 2014 v Soči a nechybělo otevření prvního sedmadvacetijamkového mistrovského golfového klubu včetně golfové akademie v Pobaltí, ve Vilniusu.

První setkání s mistrovským golfem
Vzpomíná, jak v té době všichni začínali od nuly. Luxusní wellness resort byl obklopen překrásnou přírodou a jeho tým začal pracoval s projekty výstavby, hledal anglické trenéry, budoval členskou základnu v téměř negolfové zemi, připravoval první nabídky golfových balíčků pro Němce, Finy a zcela nečekaně objevil řadu mladých negolfistů s velkým zájmem se učit golf ze sousedního Běloruska. V úspěšném otevření mistrovského golfového klubu mu tenkrát pomohla již dříve získaná zkušenost z různých zemí světa a schopnost se rychle a flexibilně přizpůsobovat novým výzvám.

Hotel Ulrika 250BEST MEDICAL HOTEL 2019
Od roku 2019 působí jako ředitel luxusního Spa Hotelu ULRIKA v Karlových Varech, který jako první hotel v České republice získal od mezinárodní poroty prestižní ocenění BEST MEDICAL HOTEL 2019. Přestože si je dobře vědomý krásných a elegantně zařízených prostorných pokojů, rozsáhlého wellness centra na dvou podlažích, které nabízí odpočinkový bazén s lagunou a vodními atrakcemi, vířivkou, saunovým světem a na vyšším patře velký plavecký bazén pod hvězdným nebem a masážním bazénkem, rovněž nabízí pestrou škálu léčebných a relaxačních procedur. Velký a zkušený tým lázeňských pracovníků obsluhuje kvalitní zdravotnické zařízení, jež bezpochyby patří k těm nejlepším v Karlových Varech.

Destinace všech věkových skupin
Všechny věkové skupiny jsou v současné době nějakým způsobem zdravotně ohrožené. Jak se správně starat o svoje zdraví, jak v sobě aktivovat vnitřní síly, kdy se umět zastavit nebo vypnout v momentě přetížení? V souvislosti s nouzovým stavem a faktem, že nyní pracuje v tak krásném lázeňském městě, jako jsou právě Karlovy Vary, se začal tímto předmětem více zabývat; vlastním objevováním rozmanité přírody lázeňských lesů v blízkém okolí hotelu a studiem někdy opomíjené podstaty významu lázeňského pobytu a jeho schopnosti aktivovat samoléčebné síly člověka skrze přírodní zdroje.
Podzemní karlovarské prameny mají schopnost pronikat půdním podložím a aerosoly minerálních pramenů sytit místní čistý vzduch. Venkovní procedury posilují odolnosti dýchacích cest a očišťují je od toxických látek. Důležitým prvkem každé detoxikace je pitný režim. Právě zde lázně opět nabízejí nespočet minerálních pramenů k pitným kúrám.

Golf – venkovní sport
Kde jinde můžete lépe restartovat celý imunitní systém než v tichu přírody? Zklidnění lidské mysli a plná koncentrace vašeho těla s sebou nese příliv inspirace. Golf je venkovním sportem a jak s oblibou říká: „skutečného golfistu na hřišti neuvidíte jen v létě". Západočeský kraj nabízí deset golfových hřišť z nichž sedm je osmnáctijamkových.
Spa Hotel ULRIKA spolupracuje s golfovým hřištěm Golf Resort Karlovy Vary, které bylo založeno již v roce 1904. Poprvé v letošním roce nabízí golfový balíček na 2 nebo 3 noci, o který projevují zájem čeští golfisté, ale také hosté z Rakouska. Jsou partnerem PORTIVA Open Golf sérií a nebudou chybět ani na PORTIVA GOLF TROPHY v červenci 2020.

Na každém hostu záleží
Každý návštěvník hotelu Ulrika si podle Luďka Loudy zaslouží jen to nejlepší. Začíná to pokojem, který je harmonicky a do detailu vyladěn ve stylu Art deco, a pokračuje výběrem zdravého menu. Samozřejmostí je nabídka sezónních potravin, čerstvého ovoce a zeleniny, lehkých jídel i kvalitních vín. Společně se svým týmem kuchyně a obsluhy by rád v hotelu nabízel vše, co zatím v Karlových Varech chybí, a přispěl tak k jejich věhlasu především mezi českými hosty.

Hotel Ulrika 650


HOTEL, KTERÝ MÁ ZVUK
Za posledních 25 let se karlovarský hotel Ulrika stal značkou. Loajální hosté neváhali čekat na jeho znovuzrození, ke kterému došlo v prosinci 2018 po nákladné rekonstrukci. K dispozici je nyní 70 pokojů, rozsáhlé medicínské zařízení na dvou podlažích, luxusní wellness centrum, plavecký bazén, vybavená tělocvična, kosmetický salón i thajské masáže, sluneční terasa.
Interiér budov hotelového komplexu nově zdobí několik originálních elementů, jako je 15 křišťálových obláčků na stropě v hlavní restauraci, recepční deska vytvořená ze zkamenělého stromu a vykládaná zlatými proužky, bohatě zdobené točité schodiště, originální obrazy i mramorový krb v lobby baru.
Ulriku si oblíbí hosté, kteří vyhledávají exkluzivní ubytování s moderním léčebným a relaxačním zázemím v pohodlné lokaci nedaleko léčivých pramenů, historických kolonád a známých golfových hřišť.


Více informací na www.spa-ulrika.cz
Kontaktní údaje:
Spa Hotel ULRIKA
Sadová 16 | Karlovy Vary


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...