Spa Hotel Ulrika

Horehledy-250Neumíme šít roušky, neumíme zachraňovat lidské životy. Ale umíme nabízet skvělé služby, které lidem dělají radost. A proto se Golf Club Hořehledy, na základě inspirace ze zahraničí, rozhodl poděkovat všem, kteří v dnešní náročné době pomáhají nám ostatním.

Děkujeme všem zdravotníkům, policistům, hasičům, dobrovolníkům, prodavačkám, vojákům i pošťačkám. Úředníkům, psychologům, kuchařům i účetním. Prostě všem, kteří jsou v takzvaně "první linii"! Podle chuti a vašich možností si můžete vybrat z následujících poděkování:

Členství v Golf Clubu Hořehledy zdarma
Jste-li golfista (nebo jím chcete být, viz kurz za polovinu), máte u nás vstup do klubu a hru na rok 2020 zcela zdarma. Podmínkou je řádné vyplnění přihlášky.

Golfový kurz za polovinu
Chcete-li se golf naučit, nabízíme vám kompletní kurz na získání golfových dovedností zakončený získáním hendikepu za částku 2 900 Kč!

Pobyt v hotelu Pod Kokšínem 1 + 1 zdarma
V případě koupě pobytu na alespoň jednu noc pro 2 osoby, vám dáme jednu noc zcela zdarma a to včetně snídaně.

Na všechny výše zmíněné benefity vám rádi vystavíme voucher, vouchery na kurz a pobyt v hotelu budou mít platnost až do 31.10.2021!

V případě zájmu kdykoli kontaktujte manažera Martina Kopčáka na 775 012 892 nebo Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo si dárek zaslouží, přepošlete mu ho!

Golf je založen na férovosti, čestnosti a dodržování pravidel. Proto nebudeme nijak kontrolovat ani lustrovat zájemce o naše poděkování, protože věříme, že každý z nich si ho zaslouží.

Více o Hořehledech ZDE
www.golf-horehledy.cz


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...