Spa Hotel Ulrika

tmr-sezonka-250S exkluzívní novinkou pro všechny golfisty přichází společnost TMR. Největší hráč v cestovním ruchu ve střední Evropě po svém vstupu do golfového segmentu přináší nabídku, jaká tady doteď ještě nebyla. Chytrá sezónka by se měla stát vstupenkou na všechny golfová hřiště, s kterými TMR v současnosti spolupracuje. Aktuálně to jsou resorty Kaskáda, Ostravice, Olomouc.

Společnost TMR po vzoru atraktivních šikovných sezónek, které klienti znají z horských středisk a akvaparků, přichází se šikovnou sezónkou i na golf.
„Základní filozofií této Golfové sezónky je neomezovat hráče ve výběru hřišť. Omezení není ani ve výběru celých osmnácti jamkových kol, nebo rozdělení sezónky na několik devítek. V praxi to vypadá jednoduše tak, že si golfista pořídí Golfovou Sezónku a své hry si můžete vybrat, kdekoli na hřištích v rámci TMR. A to zcela rovnocenně bez omezení a podmínek," vysvětluje ředitel pro golfový segment Mgr. Jan Kastner.

Důležitou informací je pro všechny hráče fakt, že mají na třech hřištích k dispozici 63 jamek bez omezení výběru a s možností zakoupit tento produkt jednoduše ONLINE. K prodeji je na www.gopass.cz.

Šikovná sezónka má dvě cenové alternativy – podle počtu předplacených her, kde při nákupu do konce dubna získají klienti BONUS 1x green fee.
První možnost chytré sezónky je za 3500 Kč, která obsahuje 6x green fee na 9 jamek, nebo možnost libovolně skládat do 18-ti jamkových green fee. Při druhé možnosti je sezónka za 4900 Kč a obsahuje 10x green fee na 9 jamek, nebo možnost libovolně skládat do 18-ti jamkových green fee.
Vše se dozvíte a můžete nakoupit na www.golfsezonka.cz

Majitel Chytré sezónky dostává navíc také jednorázovou 15% slevu na ubytování v Golf Resort Kaskáda Brno, nebo Golf & Ski Resort Ostravice, ale zároveň se stává členem věrnostního programu GOPASS. Díky kterému může sbírat za každý nákup body a tak využít další nabídky společnosti TMR.

Více na www.golfsezonka.cz


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...