Spa Hotel Ulrika

Cerny-Most-2019-250Srdečně zveme všechny golfisty a golfistky (nejen) v měsíci červnu na Černý Most. Čekají nás nejdelší dny z celého roku, a toho se musí náležitě využít! Pro ranní ptáčata jsme otevřeli hřiště ve vybraných dnech už od 6:00 za nejvýhodnější ceny za fee. Akce Buďte první na greenu běží od úterý do čtvrtka od 6:00 do 6:50.

Všechny slečny, ženy a dámy zveme na dámský turnaj Ladies Day, který se koná už tuto sobotu 1. června od 13:00. Minulý turnaj byl z důvodu nepříznivého počasí zrušený, takže o to zajímavější a nabitější doprovodný program nás čeká tentokrát.
O den později v neděli pořádáme na driving range od 13:00 Dětský den na golfu, kde si na své přijdou jak děti, tak i rodiče, golfisti i negolfisti. Těšit se můžete na (ne)golfové soutěže a nabitý program!

Úterý 4. června bude opět patřit ženám. Připojili jsme se k celosvětové akci Women´s Golf Day, a po celý den mají všechny ženy a dívky zlevněné fee na 9 jamek za 400 Kč a na 18 jamek za 800 Kč. A pokud máte ve svém okolí nějakou ženu, která by si chtěla golf vyzkoušet, určitě ji v tento den přiveďte za námi na driving range, od 13:00 do 15:00 se jim zdarma bude věnovat náš golfový trenér.

Na začátku sezóny jsme připravili ucelený tréninkový program pro hráče, kteří chtějí pod vedením trenérů potrénovat určitou herní oblast, a v sobotu 8. června nás čeká už 6. Tréninková sobota. S Jirkou Holým se zaměříme na tvarované rány a nakloněné roviny. Minimální účast jsou 4 hráči, max. 12 hráčů ve skupině.

A na závěr přidáváme tip na jeden zajímavý turnaj, tedy vlastně dva. V neděli 16. června se uskuteční dva turnaje Golf Channel Open s canon startem. Jeden od 8 hodin, druhý odpoledne od 14 hodin. Buďte i vy součástí nejdelšího turnajového dne na Černém Mostě. Program je mimořádně nabitý – na jamce č. 10 jsme připravili soutěž „Beat the PRO" aneb buďte lepší, než profík Golf Channel Academy Aaron J. McAdam. Čekají na Vás také zajímavé ceny, např. účast v PRO-AM turnaji Slovakia Challenge v Penati v rámci Challenge Tour, VIP vstupy na turnaj D+D Real Czech Masters nebo věcné ceny od partnerů turnaje, kterými jsou GOLF HOUSE, PROQUIP, Noi Italia, Pilsner Urquell a Golf Resort Černý Most.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...