Beroun-nadhled-750Trefit hole-in-one je samo o sobě svátkem a výjimečným okamžikem pro každého golfistu. Ale když se to povede na čtyřparu a ještě v rámci turnaje Ladies European Tour, pak je to teprve něco extra. Povedlo se to Fince Sanně Nuutinen ve třetím kole turnaje LET Tipsport Czech Ladies Open na deváté jamce na hřišti v Berouně.

„Trvalo mi nějakou chvíli, než jsem si uvědomila, že míček nejspíš skončil v jamce. Čtyřpar není zrovna jamkou, kde byste měli zahrát eso. Sarah (Schober), se kterou jsem hrála ve flightu, začala křičet, že míček jde do jamky, ale pak jsem sama viděla, jak míček najednou zmizel, a lidé u greenu začali křičet. Ale stejně jsem tomu uvěřila, až když jsem přišla na green a míček z jamky vyndala," popsala výjimečný okamžik 30letá Finka. Jamka č. 9 je dogleg doleva, ale delší hráči ho hrají rovnou přes vodu. Ve třetím kole to bylo z odpaliště na green 151 yardů.

Připravil: Alois Žatkuliak


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...