Spa Hotel Ulrika

Donald_WGCV soubojích muže proti muži padají na Accenture Match Play Championship ze série WGC hlavy favoritů hned od počátku. Bezpochyby největší překvapení se zrodilo na účet obhájce prvenství, světové jedničky Luka Donalda, kterého vyřadil zkušený Ernie Els. Ten přitom startoval jen díky neúčasti Phila Mickelsona, ale podle svých slov se rozhodně necítil být v duelu outsiderem (více viz Els před jamkovkou: Nejsem nejslabší). Výsledkem 5&4 to jen potvrdil.

 „Je hrozné odjíždět z turnaje tak brzy, to mi věřte,“ komentoval svou výhru nad Donaldem Big Easy, jehož podobný osud stihl v úvodní rundě už pětkrát. „Soucítím s ním, byl pod velkým tlakem. Vím dobře, jak mu teď asi je,“ politoval neúspěšného soka Jihoafričan.

Skvěle se na turnaji vloni uvedl také italský talent Matteo Manassero, kterého na úvod čekal favorizovaný Webb Simpson. Evropská naděje se ale nezalekla a postoupila po výsledku 3&2.
Kromě domácího Simpsona zaváhal také v singlových soubojích ostřílený Angličan Ian Poulter, když nestačil na Korejče Bae (4&3), jehož krajan Yang si pro změnu vyšlápl na dalšího Ostrovana, Graema McDowella (2&1).

Jamkovka v Arizoně zpravidla nesvědčí ani Westwoodovi. Angličan obvykle prošel maximálně do druhého kola, což se stalo i letos po výhře nad Belgičanem Colsaertsem (3&1), po které ho čeká Švéd Karlsson.
Do druhé rundy postoupili také Woods, jenž 1up zdolal Fernandeze-Castañu ze Španělska, další favorit Rory McIlroy přehrál Jihoafričana Coetzeeho 2 up, dál jsou i Schwartzel, Kaymer, D. Johnson, Day či Stricker, naopak z kola ven šli Scott, Rose, Haas, García, Clarke či Choi.

Průběžné výsledky jamkovky zde


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...