Spa Hotel Ulrika

SnedekerPo roční pauze, kdy na turnajích herně i výsledkově spíše tápal a zůstával daleko za očekáváním, je naplno zpátky. Starý dobrý Brandt, na jehož hru je radost se dívat. Ale tahle podstatná změna oproti loňsku, kdy zapadl do průměru, nepřišla jen tak samo sebou. Přes nesporný talent, kterým oplývá, za tím hledejme v první řadě tvrdou práci. Chuť zlepšovat se společně s touhou zase vyhrávat, třebaže má na svém kontě už několik prestižních vítězství včetně FedEx Cupu 2012.

Po roční pauze, kdy na turnajích herně i výsledkově spíše tápal a zůstával daleko za očekáváním, je naplno zpátky. Starý dobrý Brandt, na jehož hru je radost se dívat. Ale tahle podstatná změna oproti loňsku, kdy zapadl do průměru, nepřišla jen tak samo sebou. Přes nesporný talent, kterým oplývá, za tím hledejme v první řadě tvrdou práci. Chuť zlepšovat se společně s touhou zase vyhrávat, třebaže má na svém kontě už několik prestižních vítězství včetně FedEx Cupu 2012.

Za tu dobu, co hraje na nejvyšší úrovni, si vybudoval fungující zázemí. Spolupracuje s lidmi, na něž se může spolehnout. Má kolem sebe lásku s podporou své rodiny. Přesto nezůstává na místě. Snaží se posunout dál. Je vidět, že přemýšlí a podniká všechny možné kroky, s jejichž přispěním vylepší svou hru. Změna trenéra před novou sezonou je jedním z nich.

Butch Harmon, se kterým nově Snedeker spolupracuje, tak potvrzuje svoji výjimečnost kouzelníka s jedinečným citem a empatií pro potřeby svých svěřenců. Těm ladí na míru jejich golfový švih. S železnou pravidelností jim pomáhá dostat se na vrchol.
Své o tom jistě ví i Tiger Woods, Phil Mickelson, Adam Scott a také donedávna spíš hvězda reklamních spotů Rickie Fowler, který spoluprací s Butchem získal vloni nebývalé sebevědomí a herní jistotu, což zúročil skvělými výsledky na všech čtyřech majorech, kde nebyl daleko od vítězství.

Snedeker musí být hodně spokojený, že se k angažování uznávaného kouče rozhodl. Brandt Snedeker, čtyřiatřicetiletý rodák z Nashvillu v Tennessee, zvládl své prozatím poslední vítězné představení na PGA TOUR na AT&T Pebble Beach National Pro-Am ve velkém stylu. Hrál jako z partesu. Na 72 jamkách zahrál pouze jediné bogey oproti 23 birdie. Ve finálovém kole z něj sálala neotřesitelná jistota, kdy nenechával nikoho na pochybách o tom, kdo je v Pebble Beach pánem.

Převzato z časopisu GOLF 3/2015
Text: Mike Hrubý, foto: Globe Media/Reuters


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...