Spa Hotel Ulrika

GolfshowHolidayworld1Hned třemi úspěšnými veletrhy startuje 9.–12. února veletržní sezonu společnost Incheba Praha. Na celkové výstavní ploše 24 000 m2 se představí více než 870 vystavovatelů z téměř 50 zemí celého světa. Témata veletrhů, tedy cestování, gastronomie a golf, se velmi dobře doplňují, a tak si návštěvníci budou moci na jednom místě vychutnat spojení plné dálav, chutí, vůní, sportovního vyžití gentlemanů a všeho, co připomíná atmosféru báječně stráveného volného času.

 

Partnerskou zemí veletrhu Holiday World 2012 se stala Dominikánská republika. V dosavadní historii partnerství se jednoznačně jedná o nejexotičtější a geograficky nejvzdálenější zemi, která se tímto způsobem na veletrhu Holiday World profiluje. Ředitelka zastoupení Dominikánské republiky v České republice, paní Leila Boasier-Budecker, slibuje nezapomenutelný doprovodný program nejen na oficiálním stánku své země, ale i na přilehlém pódiu. Návštěvníci veletrhu budou moci spatřit exotické tanečnice a tanečníky, budou se moci seznámit s místními kulinářskými specialitami a samozřejmě načerpat nápady a inspiraci pro exotickou dovolenou. Chybět nebudou ochutnávky rumu či ukázky výroby doutníků.

Kromě partnerské země a tradičních vystavovatelů z Evropy se nově na Holiday World 2012 představí skupina zemí společenství ACEAN (Indonésie, Malajsie, Filipíny, Thajsko). K exotickým zemím, které veletrh představí, lze určitě počítat kromě partnerské země také Kubu, Tanzanii, Izrael, již zmíněné Thajsko, vystavovatele ze Seychel a např. Srí Lanky. K nováčkům mezi zúčastněné země se poprvé zařadí atraktivní Brazílie.

Pořadatelé opět přichystali pro návštěvníky veletrhu velmi atraktivní soutěž Zájezdy za milion! Žádnou podobnou akci nebude možné nalézt na internetu, slevové kupony na zájezdy bude možné vyhrát pouze osobně na veletrhu Holiday World 2012. Těšte se na obrovské množství výherních voucherů plných významných slev na vaši dovolenou snů! Partnerská země veletrhu, Dominikánská republika, navíc do soutěže věnovala několik dárkových voucherů na all inclusive pobyt v luxusních hotelích nejlepších destinací Dominikánské republiky. Výherní vouchery jsou přenosné, takže je lze též věnovat jako nádherný dárek. Více na www.zajezdazamilion.cz. 

Vůbec poprvé v historii těchto veletrhů je možné zakoupit si levnější vstupenku v předprodeji Ticketstream. Vyhněte se frontám u pokladen a zároveň ušetřete!

Naprosto výjimečný bude také doprovodný program WORLDFILM, který chystá pro návštěvníky spoustu nezapomenutelných zážitků! V divadle Pyramida vás čeká vyprávění o nejdrsnějších zážitcích z Afriky, diashow s napínavým povídáním o uštknutí kobrou, přímém kontaktu se lvy, krmení šakalů a hyen z holé ruky. Nenechte si ujít zajímavou besedu se známým „žraločím mužem“ a fotografem v jedné osobě Richardem Jaroněm a mnohé další. Kompletní program najdete na www.holidayworld.cz.

Na své si přijdou také milovníci naší krásné země. Návštěvníci Holiday World budou mít možnost v rychlosti procestovat téměř všechny regiony České republiky. Mezi vystavovateli budou také samostatná města jako Česká Třebová, Příbram, Kadaň, Sokolov a Most aj.

Po loňském partnerství Slovenska s veletrhem Holiday World se národní slovenský stánek představí v plném lesku v sousedství expozice CzechTourism. Slováci „přivezou“ do Prahy kompletní představení své země ještě pro zimní sezonu a nadcházející sezonu letní. Kromě stánku SACR se samostatně představí Trenčianský a Nitranský kraj a Piešťany.

Více informací na www.holidayworld.cz

GolfShowGOLF SHOW 2012 - Golfová sezona začíná v ČR na GOLF SHOW!
Největší veletrh golfového vybavení a turistiky v České republice, GOLF SHOW 2012, proběhne ve dnech 9.–12. února 2012 v Praze na Výstavišti v Holešovicích. Jde o největší reprezentativní golfový veletrh s 17letou tradicí.

Společnosti Incheba Expo Praha a Ragusa s. r. o. se pro nadcházející roky rozhodly spojit své síly při pořádání tradiční výstavy golfového turismu a vybavení GOLF SHOW. Věrní příznivci golfu a cestování si tak od roku 2012 přijdou na své na jednom jediném místě, a to na největším a současně nejkvalitnějším veletrhu cestovního ruchu v zemi. Golfová výstava GOLF SHOW má bohatou tradici již od roku 1996 a nechybí ji patřičné renomé.

„Po dlouhých jednáních jsme došli k závěru, že v rámci rozvoje výstavnictví bude spojení těchto akcí ideální pro všechny zúčastněné. Těšíme se na kvalitní a profesionální spolupráci. Jsme přesvědčeni, že spojení dvou golfových výstav v jednu přinese vystavovatelům i návštěvníkům maximální efekt,“ říká Radovan Ježovič, obchodní ředitel Incheby Praha.

Počínaje rokem 2012 se tedy GOLF SHOW stane součástí veletrhu HOLIDAY WORLD a nahradí tak výstavu společnosti Incheba Praha GOLF WORLD PRAGUE. Tímto spojením se GOLF SHOW jednoznačně stane jedinou reprezentativní výstavou golfu, golfového vybavení, golfového oblečení a cestování za golfem ve střední Evropě. Fakt, že tato ojedinělá výstava proběhne současně s prestižním veletrhem HOLIDAY WORLD 2012, je zárukou, že si všichni návštěvníci přijdou na své, neboť si mohou na jednom jediném místě splnit mnohá přání spojená s golfem i cestováním.

Paní Amara Zemplinerová zůstává nadále manažerem výstavy a upřímně se těší na vystavovatele a návštěvníky GOLF SHOW 2012. „Všem, kdo s námi po celou dosavadní historii výstavy spolupracovali na propagaci tohoto krásného sportu, se otevírají další možnosti, jak oslovit potenciální zájemce o aktivní trávení volného času. Ostatní snad inspirujeme, aby se k nám přidali a ze spojení golfu a cestování si odnesli to nejlepší,“ uvádí paní Zemplinerová.

Návštěvníky tak čeká skvělá možnost vyzkoušet své odpaly na tréninkových plochách, případně si je zdokonalit pod dohledem trenérů při ukázkových lekcích golfu. Připraven je velký driving range, který pravidelně přitahuje pozornost velkých i malých návštěvníků, a pro všechny příznivce krátké hry bude postaven také putting green.

Ti, kteří dávají přednost spíše virtuálnímu golfu, se mohou těšit hned na několik simulátorů k vyzkoušení. Návštěvníci se setkají s 3D simulátorem GolfBlaster, který hráčům poskytuje fantastický pocit ze hry díky dokonalému trojrozměrnému zobrazení golfových hřišť. Mezi hřišti, na kterých si bude možné na tomto simulátoru zahrát, lze najít i česká hřiště, například Karlštejn.

Golfové vášni u nás mohou propadnout i děti. Pro malé návštěvníky budou na cvičném odpališti připraveny dětské hole, kde si budou moci pod dohledem trenérů vyzkoušet svoje první golfové švihy. Na stánku Golf.cz se návštěvníci budou moci zúčastnit soutěže o golfový vozík ClicGear, připravena bude ochutnávka originálního golfového piva a rozdávat se budou hrací místa na LoudMouth Tour 2012.

Návštěvníci si budou moci nechat provést fitting svých holí u společnosti Golfsmith, která kromě poskytování profesionálních služeb v oblasti fittingu a servisu je i největším dodavatelem golfových komponentů na tuzemském trhu. Nabízí nejširší výběr modelů shaftů, gripů a hlav holí.

Zcela poprvé se na GOLF SHOW 2012 bude prezentovat privátní resort Casa Serena. Mezi vystavovatele se vrací resort Golf Beroun.

První dva dny výstavy jsou věnované odborníkům, ale návštěvník, který se prokáže platnou registrační kartou ČGF získá zvýhodněné vstupné. Doporučujeme tedy ponechat si kartu i po skončení její platnosti.

Oba víkendové dny budou určeny veřejnosti. Cena vstupného činí 150 Kč. S takto zakoupenou vstupenkou bude mít návštěvník možnost navštívit navíc také veletrhy HOLIDAY WORLD a TOP GASTRO, které budou na Výstavišti Praha probíhat ve stejnou dobu.

Další ročník GOLF SHOW 2012 si rozhodně nenechá ujít známý sportovní komentátor Jaromír Bosák. „Jediný důvod, proč odmítnu pozvání šťavnatý blondýny na kafe, je vstupenka na Golf Show. A pokaždé, když opouštím výstavu Golf Show, si říkám, teď už vím, jak na to! A nevadí, že si to říkám každý rok znovu,“ prozradil exkluzivně z Floridy, kde komentuje golfový turnaj.

GolfShowlogo

 

 

 

 

 

 

 

Více informací najdete na www.golfshow.cz

 

TOP GATRO 2012
Nenechte si ujít mimořádnou příležitost ukojit ty nejrozmanitější chuťové vášně! Na gastronomickém veletrhu TOP GASTRO 2012 to totiž nebude žádný problém. Šestý ročník TOP GASTRO, který je v České republice jednou z nejvýznamnějších akcí ve svém oboru, proběhne na Výstavišti v Praze – Holešovicích již ve dnech 9.–12. 2. 2012. 

Veletrh TOP GASTRO za poslední roky zaznamenal velmi dynamický nárůst. Tento rok Vám opět nabídne přes 100 vystavovatelů z 8 států. Díky ideálnímu spojení se souběžně probíhajícími veletrhy HOLIDAY WORLD a GOLF SHOW, které probíhají ve stejném termínu a platí se na ně pouze jedno vstupné, které činí 140 korun, si každý přijde na své „Pevně věříme, že 6. ročník bude rekordní v počtu návštěvníků. Pro TOP GASTRO 2012 jsme totiž nově vyčlenili všechny 4 Křižíkovy pavilony a chystáme řadu novinek,“ říká Markéta Holatová, tisková mluvčí Incheby Praha.

O víkendu si na své přijde široká veřejnost. Ochutnávky nebudou brát konce, takže svačinu nechte rozhodně doma! Zaostřeno bude například na výběrové čokolády. Budou probíhat jejich degustace, ale také zajímavé ukázky přípravy čokoládových pralinek. Dozvíte se, že zmrzlina nepatří jen k létu a proniknete do tajů kopečkové i točené „zmrzky“, poznáte její architekturu chuti a pokocháte se také jejím zdobením. Chybět nebudou ani zmrzlinové speciality a to domácí nanuky. Pokud jste milovníci kávy nebo čaje, také na Vás vystavovatelé mysleli. Uvidíte netradiční způsoby domácího pražení kávy, přípravy kávy nebo můžete absolvovat otevřený kurz „latte art“, tedy malování do cappuccina. Mnohé potěší také přednáška Cesta od kakaovníkového bobu až po odlitek luxusní čokolády na stole zákazníka. Čajová škola představí „čajový svět“ a přípravu tohoto kvalitního lahodného nápoje.

Aby bylo možné navázat na úspěšný minulý ročník, připravuje organizátor veletrhu - Incheba Praha, opět ve spolupráci s odborným partnerem - společností T&M Creative, řadu atraktivních odborných soutěží, ale i rozšíření interaktivní zóny, která v letošním roce zaznamenala velký úspěch. Úplnou novinkou budou na veletrhu TOP GASTRO 2012 prestižní soutěže „Cukrář ČR“ a soutěž týmů GOURMET TEAM CHALLENGE „O pohár prezidenta AKC ČR“. Soutěže se uskuteční pod záštitou Asociace kuchařů a cukrářů České republiky.

Pokud jste „propadli“ kouzlu kuchařského umu známého Emanuela Ridiho, přijďte na jeho kuchařskou exhibici na téma tradiční italské gastronomie s následnou autogramiádou a ochutnávkou. Vůbec poprvé Emanuel Ridi uvaří přímo na místě také světovým kráskám- vítězkám prestižní soutěže Miss Princess of the World. Truchlit nemusí ani milovníci vína. Bohaté degustace vín a hledání chuťových kombinací je na veletrhu samozřejmostí.

Odborníci i návštěvníci se mohou těšit na pavilón s názvem TOP CAFÉ. Náplň pavilonu bude patřit kávě a všemu, co s kávou souvisí. Nedílnou součástí bude doprovodný program, například soutěž „Barista open“ a tradičně také soutěž „Mistr Kávy“, pod organizačním zastřešením společnosti Škola kávy, vedené Robertem Trevisanem.

Ve spolupráci s Agrární komorou ČR a Czech Tourismem bude součástí TOP GASTRO 2012 také prezentace projektu REGIONÁLNÍ POTRAVINA. Nejlepší produkty z krajských kol soutěže se zde představí jako specifická nabídka pro restauratéry a hoteliéry z jednotlivých regionů. Cílem této prezentace je větší prosazení kvalitních

domácích potravin do restaurací a tím také zvýšení nabídky tradiční české kuchyně na jídelních lístcích. O víkendových potěší širší veřejnost i zimní farmářské trhy.

Vytříbený program čeká také na děti. Přichystán je komponovaný program pro nejmenší gurmány. Uvidíte ukázky z programu Jídelna snů s degustací dětských jídel a testů chutí. Těšte se na živé vaření pro děti za doprovodu odborníka a zábavné soutěže.

Více informací na www.top-gastro.cz

 

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...