Spa Hotel Ulrika
Golf v ČR Prague Golf Masters: Staňte se součástí LET, staňte se dobrovolníkem!

DobrovolniciPoprvé v historii se na území České republiky uskuteční turnaj nejvyšší evropské profesionální soutěže Ladies European Tour. Stane se tak letos v září (9.–11.) a turnaj ponese název Raiffeisenbank Prague Golf Masters. Organizace turnaje světového formátu vyžaduje obrovské úsilí, nadšení a zápal všech, kteří se na hladkém průběhu chodu podílí, a jako dobrovolník máte možnost se tohoto dění aktivně účastnit i vy.

Golfoví dobrovolníci jsou jedním za základních pilířů každého úspěšného šampionátu a každý, kdo měl v minulých letech možnost ochutnat špičkový golf z tohoto pohledu, jistě potvrdí, že i přes nemalé fyzické úsilí nebo rozmary počasí se jedná o nezapomenutelný sportovní a společenský zážitek.

Proto pokud máte zájem stát se součástí týmu pořadatelů PRAGUE GOLF MASTERS, níže uvádíme základní informace.

Vážíme si vašeho zájmu a v případě, že nás kontaktujete na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , obdržíte zpětně telefonicky veškeré potřebné informace (uveďte do mailu prosím Váš telefonický kontakt) a v následujících dnech i písemně podrobné informace k organizaci.

Turnaj bude probíhat ve dnech 9. 9. až 11. 9. 2011 (resp. od 8. 9. 2011 – turnaj Pro-Am) na hřišti Albatross Golf Resort ve Vysokém Újezdu u Rudné u Prahy.

Pozice dobrovolníků jsou následující:
Dozor na jamkách

· Usměrňování diváků podél greenů, fervejí a odpališť
· Dohled na dodržování golfové etikety u diváků

TV asistenti pracovníků EPGA (potřeba znalosti AJ)
· Příprava a rozmístění TV techniky
· Spolupráce s pracovníky TV štábů po celou dobu turnaje

Zapisovatelé - Scoring (potřeba znalosti AJ)
· Obsluha informačních tabulí s průběžnými výsledky

Caddy pro hráčky
· Nutná znalost golfu, resp. zkušenost s touto činností

Všichni dobrovolníci mají nárok ZDARMA na:
· Ubytování
· Každodenní dopravu tam i zpět z místa ubytování na Albatross
· Celodenní stravu a pitný režim
· Golfové oblečení – 2 polokošile, čepice, větrovka a pláštěnka (s výjimkou caddy)
· Parkování zdarma v místě ubytování i u hřiště Albatross
· Volné green fee na golfovém hřišti Albatross (s výjimkou caddy)

Preferujeme uchazeče, kteří budou k dispozici po celou dobu turnaje. Doba činnosti dobrovolníků zpravidla od 7.00 do max. 18.00.

Pokud máte zájem o některou z pozic, kontaktujte nás na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a uveďte v mailu své telefonní číslo, následně se s Vámi spojí asistentka sl. Vilma Knoblochová a vše s Vámi projedná telefonicky, případně jí volejte přímo na tel.: + 420 734 765 374 .


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...