Golf v ČR Prague Golf Masters: Staňte se součástí LET, staňte se dobrovolníkem!

DobrovolniciPoprvé v historii se na území České republiky uskuteční turnaj nejvyšší evropské profesionální soutěže Ladies European Tour. Stane se tak letos v září (9.–11.) a turnaj ponese název Raiffeisenbank Prague Golf Masters. Organizace turnaje světového formátu vyžaduje obrovské úsilí, nadšení a zápal všech, kteří se na hladkém průběhu chodu podílí, a jako dobrovolník máte možnost se tohoto dění aktivně účastnit i vy.

Golfoví dobrovolníci jsou jedním za základních pilířů každého úspěšného šampionátu a každý, kdo měl v minulých letech možnost ochutnat špičkový golf z tohoto pohledu, jistě potvrdí, že i přes nemalé fyzické úsilí nebo rozmary počasí se jedná o nezapomenutelný sportovní a společenský zážitek.

Proto pokud máte zájem stát se součástí týmu pořadatelů PRAGUE GOLF MASTERS, níže uvádíme základní informace.

Vážíme si vašeho zájmu a v případě, že nás kontaktujete na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , obdržíte zpětně telefonicky veškeré potřebné informace (uveďte do mailu prosím Váš telefonický kontakt) a v následujících dnech i písemně podrobné informace k organizaci.

Turnaj bude probíhat ve dnech 9. 9. až 11. 9. 2011 (resp. od 8. 9. 2011 – turnaj Pro-Am) na hřišti Albatross Golf Resort ve Vysokém Újezdu u Rudné u Prahy.

Pozice dobrovolníků jsou následující:
Dozor na jamkách

· Usměrňování diváků podél greenů, fervejí a odpališť
· Dohled na dodržování golfové etikety u diváků

TV asistenti pracovníků EPGA (potřeba znalosti AJ)
· Příprava a rozmístění TV techniky
· Spolupráce s pracovníky TV štábů po celou dobu turnaje

Zapisovatelé - Scoring (potřeba znalosti AJ)
· Obsluha informačních tabulí s průběžnými výsledky

Caddy pro hráčky
· Nutná znalost golfu, resp. zkušenost s touto činností

Všichni dobrovolníci mají nárok ZDARMA na:
· Ubytování
· Každodenní dopravu tam i zpět z místa ubytování na Albatross
· Celodenní stravu a pitný režim
· Golfové oblečení – 2 polokošile, čepice, větrovka a pláštěnka (s výjimkou caddy)
· Parkování zdarma v místě ubytování i u hřiště Albatross
· Volné green fee na golfovém hřišti Albatross (s výjimkou caddy)

Preferujeme uchazeče, kteří budou k dispozici po celou dobu turnaje. Doba činnosti dobrovolníků zpravidla od 7.00 do max. 18.00.

Pokud máte zájem o některou z pozic, kontaktujte nás na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a uveďte v mailu své telefonní číslo, následně se s Vámi spojí asistentka sl. Vilma Knoblochová a vše s Vámi projedná telefonicky, případně jí volejte přímo na tel.: + 420 734 765 374 .


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...