Spa Hotel Ulrika

NFLGV Národní firemní lize Golfu (NFLG) se již 16 let utkávají 2členné týmy o jeden z největších českých putovních pohárů, přesto se doposud žádnému týmu nepodařilo svou výhru zopakovat (na snímku TOS Znojmo, vítěz 2012). Hraje se jamkovka s polovičním vyrovnáním a do každého zápasu nastupují za firmu dva hráči starší 21 let.

Povolena je jedna porážka, nejlepší 4 týmy základní části budou pozvány na náklady organizátora na dvoudenní finále, které se uskuteční 2. – 3. října na Kaskádě.

Startovné za dvoučlenný tým je 2 500 Kč včetně DPH, přihlášky přijímáme do 31. května 2013. (Poznámka: účastníci Firemního poháru 2013 jsou automaticky zařazení mezi účastníky NFLG bez nutnosti platit startovné).

A o co je ve hře?

Největší pohár a nové kontakty
V roce 2013 se na jeden z největších českých putovních pohárů, který bude po celý rok zdobit reprezentační prostory vítězné firmy, přidá již patnáctý štítek s názvem nejúspěšnějšího týmu. Kromě cen však soutěž o nejlepší firemní tým přináší především nové osobní kontakty a nová obchodní přátelství, která se prokazatelně nejlépe uzavírají právě po emočně vypjatém, ale fér vedeném několikahodinovém golfovém souboji.

Týdenní golfový pobyt v zahraničí
Vítěz ročníku 2013 získá právo reprezentovat Národní firemní ligu Golfu na týdenním golfovém kempu v zahraničí (v termínu dle vlastního výběru z aktuální nabídky), který se uskuteční na přelomu ledna a února 2014.

Semifinále a finále na náklady pořadatele
Nejúspěšnější čtyři týmy základní části odehrají na náklady pořadatele semifinále i finále na Kaskádě, špičkovém 27jamkovém golfovém resortu.

Roční předplatné časopisu Golf
Oba přihlášení hráči získávají roční předplatné časopisu Golf včetně všech předplatitelských výhod.

Vouchery na 50% slevu na fee
Všechny zúčastněné týmy obdrží jako dárek 10 voucherů 1=2, které umožní proti odevzdanému voucheru a zaplacení jednoho fee hru dvěma hráčům.

Propozice najdete ZDE

Termíny najdete ZDE

Přihlášku najdete ZDE


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...