pgt-2020-fin-win1-750Tradičním loučením se slavkovským golfovým maratonem, jehož součástí bylo i Czech PGA Stroke Play Championship, je závěrečný turnaj partnerů na finálové piny, na kterých se předešlý den rozhodovalo o titulech. Letos se odehrál poslední turnaj v pátek 17. července a ve třech kategoriích mu dominovali Zdeněk Sedlák (uprostřed ilustarčního snímku), David Bezděk a Ivan Melichar.


 

pgt-2020-fin-sos-250Po celý týden byla na spektakulární dvanáctce součástí každého doprovodného turnaje charitativní soutěž „nearest to pin", ve které se nákupem míčků přispívalo na projekt dětských SOS vesniček. Akci si vzala za své finanční skupina Portiva sponzor a výsledek doslova vyrazil dech, zejména pak regionální ředitelce brněnské sekce při přebírání šeku v hodnotě 46 043 Kč!

 

Poslední den ale přišly na řadu i další příjemné záležitosti, protože hned na začátku turnajového týdne byly nejenom vypsány ceny za hole-in-one (na dvanáctce a sedmnáctce), ale bylo i deklarováno, že pokud nikdo a matérů či profesionálů v průběhu turnaje hole-in-one nezahraje, budou ceny v pátek vylosovány. A tak se i stalo.

pgt-2020-fin-hio2-250Týdenní pronájem apartmánu ve Španělsku blízko Gibraltaru vyhrál Dušan Hozák (druhý zprava). Jeho jméno osobně vylosoval a cenu předal donátor Mário Sisík (druhý zleva).

 

 

 

pgt-2020-fin-hio1-250Elektrické skládací kolo značky Tern vyhrála Zdeňka Hanáková (druhá zleva). Její jméno osobně vylosoval a cenu předal donátor Jan Galla (druhý zprava).

Titulárním partnerem celé akce byla finanční skupina Portiva a hlavními partnery společnosti T-Mobile, Blachere Ilumination, Marais a Lanos.

Kompletní turnajové výsledky ZDE
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina?id=598231550

 

Partner turnaje
nase-volba logo 650


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...