Spa Hotel Ulrika

Let DysinaPo vzájemné dohodě s okruhem Ladies European Tour, do jejíhož kalendáře patří český turnaj již čtvrtým rokem, se prestižní akce dámského světového golfu letos uskuteční nově v týdnu od 21. července, s hracími dny 25. – 27. července 2014. Na hřišti Golf Parku Plzeň – Dýšina půjde ve třech soutěžních kolech opět o celkovou dotaci 250 000 eur.

Novinkou pro letošní rok bude také předchozí turnaj LET Access Series, který proběhne rovněž na Dýšině v týdnu od 7. července, s hracími dny 9. – 11. července 2014. LET Access Series je série turnajů, jejímž cílem je především připravit hráčky na účast v Ladies European Tour, takže se tu utkává řada mladých talentů včetně českých reprezentantek, stejně tak zde ovšem startují i zkušené golfistky, které už mají za sebou úspěchy na vyšších tour.
Následující turnaj Ladies European Tour, na němž nebude chybět nejlepší česká golfistka Klára Spilková a který opět ozdobí zvučná jména zahraničních profesionálek, se odehraje jako vyvrcholení červencové série těch nejvýznamnějších evropských podniků.

Završí se tak čtyři letní týdny, jaké Ladies European Tour ještě nezažila: bezprostředně na sebe budou navazovat ISPS Handa Ladies European Masters v Anglii, Ricoh Women´s British Open, Ladies German Open – rovněž v novém termínu – a právě Pilsen Golf Masters. Poté až do konce srpna nastane v kalendáři prázdninová přestávka, kterou hráčky využijí k odpočinku v dlouhé sezoně, jež začala už minulý týden na Novém Zélandu.

Právě od koncentrace velkých turnajů do jedné šňůry a zařazení Pilsen Golf Masters 2014 na její závěr pořadatelé i Ladies European Tour očekávají tu nejlepší startovní listinu se silnými jmény nejen z Evropy, ale také například z Jihoafrické republiky, Austrálie, USA či Asie, tedy rovněž ze zemí LPGA. Jde také o kvalitu startovního pole vzhledem k pokračující příslušnosti českého turnaje do tzv. Premium Series přímých televizních přenosů ze série LET.

„Přední hráčky Ladies European Tour byly kvůli novému termínu osloveny promotérskou společností Goram a jejich rychlá souhlasná reakce už nyní ukazuje, že přesun turnaje z původního srpnového data byl správným krokem," uvedl Robert Klotz, generální manažer pořádající společnosti Goram.

Zdroj: TZ, ilustrační foto: Jan Bělohubý


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...