Spa Hotel Ulrika

CSGAKonference ČSGA se konala ve čtvrtek 20. března v aule ČUS v areálu Strahovského stadionu v Praze. Prezident ČSGA Rostislav Jozífek abdikoval na svou funkci, a tak se následně volil nový prezident i nové složení výboru ČSGA. Novým prezidentem České seniorské golfové asociace (ČSGA) byl zvolen Oldřich Uher. Z celkových 487 přítomných se zdržela hlasování jen jedna osoba.

Na čtyřleté období byli zvoleni Amara Zemplinerová – GC Karlovy Vary jako viceprezidentka ČSGA, Milena Keplová – RGC Mariánské Lázně jako hospodářka ČSGA, Ing. Jiří Císař – Zámecký GC Kravaře jako STK ČSGA, Ing. Jiří Svoboda – GC Brno jako člen pro regiony, Ing. Lenka Budínová – GC Karlovy Vary a Ing. Jan Nečas – GC Karlštejn jako členové výboru. Ing. Josef Smrt – GCC Prague pokračuje ve své funkci jako člen revizní komise.

Kapitáni reprezentací Pavel Pilip – RGC Mariánské Lázně, Anna Dzurenda – GC Karlštejn a Jiří Svoboda – GC Brno byli jmenováni vedoucími reprezentací seniorů, seniorek a master a budou mít ve výboru hlas poradní.

Prezident ČSGA Oldřich Uher je podnikatel a člen GC Praha od r. 1989. Do golfového hnutí se zapsal jako spoluzakladatel Dětské golfové tour, kterou organizoval společně s Amarou Zemplinerovou v letech 1999–2009 . Je vícenásobným seniorským reprezentantem, v letech 2008 a 2009 kapitánem B týmu, v roce 2013 kapitánem A týmu a družstva GC Praha, seniorských mistrů ČR.

„Přes své podnikatelské aktivity se mohu plně věnovat práci ve výboru ČSGA. Mezi mé vize patří maximální spolupráce s ČGF na výjezdech reprezentace, pořádání Mezinárodního mistrovství ČR na rány a sloučení žebříčku seniorů s žebříčkem ČGF," uvedl Oldřich Uher na konferenci.

„Doufám, že se mi podaří změnit názor ČGF na seniorský golf vzhledem k množství seniorů, registrovaných v ČGF. Dále se chci soustředit na zvýšení výběru členských poplatků i z regionálních tour, na finanční stránku celé ČSGA a regionů, získávání sponzoringu a ve spolupráci s Amarou Zemplinerovou na spolupráci s médii," dodal prezident ČSGA.

Text: TZ, foto: ilustrace z archivu

Více o CSGA zde


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...